Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mop Vileda Ultra max

Polecane posty

Gość gość

Kto z was ma tego mopa z wiadrem i jest zadowolony?Bo ja go mam i sama nie wiem,mam panele i mam wrażenie ,że zostawia za dużo wody ,chyba wróce do zwykłego paskowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, chciałam w końcu porządnego mopa zamiast z reala czy innych no name i za chyba stówę kupiłam viledę, wykręcałam go rękami, bo nie dało się dobrze odcisnąć, w dodatku mało wody mieści się w wiadrze, bo "odciskarka" sięga prawie do jego dna- ogólnie zakup do d**y polecam za to okrągły z teleskopową rączką i okrągłą szczotką i z wiadrem, który odciska się albo przy pomocy tej rączki (coś jak ubijanie masła), albo naciska pedał- mam taki z biedronki, też nie był tani, ale dobrze można go wykręcić, podłoga szybko schnie i nie zostawia prawie wcale smug, na razie lepszego nie szukam, no chyba że się zużyje,ale na pewno nie kupię nic z viledy, bo za bardzo mnie rozczarowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ,ja też muszę wykręcać rękami ,bo inaczej się nie wyciśnie dobrze,a jeszcze ta mała ilość wody w wiadrze,porażka.Ja zapłaciłam za cały zestaw ,aż 140 zł ,a teraz mąż się wścieka ,że wydałam tyle kasy i narzekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez ten mop mam wyfroterowane podłogi :p bo muszę wycierać dodatkowo do sucha - za mokry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×