Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa bez pracy

Pomysl na firme

Polecane posty

Gość nowa bez pracy

Witam tak jak w temacie czy podpowiecie pomysl na firme co sie oplaca i w jakiej branzy sie utrzymam. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopracowuję właśnie program, w którym inwestując niecałe 300 zł przez 7 miesięcy wychodzisz na dochód 80 000 zł rocznie po 13-15 miesiącach. A po 30 miesiącach możesz przejść na odnawialną w skali 10 lat emeryturę w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie. Po szczegóły zapraszam na adres mail: studiorem@gmail.com. Uprzedzając debilne komentarze pragnę zaznaczyć, że ani mnie osobiście ani na jakiekolwiek moje konto nie wpłacasz ANI JEDNEGO GROSZA!!! Wszystkie wydatki są kierowane do odpowiednich firm, legalnie działających w Polsce i Unii Europejskiej. Za te pieniądze dostajesz odpowiednie towary i usługi, które możesz zużyć sam bądź w ramach własnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępimy patologię
Uwaga na SAPIENTI SAT i MLM konkret. To ten sam OSZUST pod dwoma nickami. Pod żadnym pozorem niczego mu nie wpłacać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem właśnie o tych debilnych komentarzach i proszę... Nie zmusiły na siebie długo czekać! :-D Dla tych, komu debilizm zasłania oczy powtarzam " ... ani mnie osobiście ani na jakiekolwiek moje konto nie wpłacasz ANI JEDNEGO GROSZA!!!" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×