Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NISKIE CIŚNIENIE

Polecane posty

Gość gość

Jakie to jest właściwie niskie ciśnienie ? Jakiś czas temu dostałam aparat do mierzenia ciśnienia i tak sobie mierzę ;) . Najczęściej mam takie w okolicach 105/60 , najwyższe jakie miałam to 111/62 . Puls w granicach 60-70. Kawy nie piję bo nie lubię, ogólnie czuje się normalnie, dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narr

Polecam Senior bardzo dobry ciśnieniomierz z wygodnym dużym wyświetlaczem. Ja akurat kupowałam swoim rodzicom model z zasilaczem, moim zdaniem super opcja, bo odpada cały kłopot z wymianą baterii, gdzie wiadomo jak one potrafią się szybko rozładowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 20.02.2019 o 15:19, Gość narr napisał:

Polecam Senior bardzo dobry ciśnieniomierz z wygodnym dużym wyświetlaczem. Ja akurat kupowałam swoim rodzicom model z zasilaczem, moim zdaniem super opcja, bo odpada cały kłopot z wymianą baterii, gdzie wiadomo jak one potrafią się szybko rozładowywać...

Tak samo jestem zadowolona z Simple. Nazwa jest adekwatna, faktycznie prosty ciśnieniomierz ale z drugiej strony niczym nie odstaje jeśli chodzi o precyzję od tych bardziej rozbudowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mann

Ja bardzo polecam Easy Med, jest on wygodny w użyciu, prosty i intuicyjny. Posiada wbudowaną pamięć pomiarów, wszystko dzieje się automatycznie. Duże ułatwienie w życiu.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Miałem kilka rodzajów takich ciśnieniomierzy. Nie zawsze byłem zadowolony, jakiśczas temu kupiłem ciśnieniomierz Senior i jest to zdecydowanie dla mnie numer jeden. Nie zamienię go na inne urządzenie. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark

Jeśli chcesz kupić ciśnieniomierz to sensowną opcją będzie kupić zestaw bo wyjdzie nieco taniej. W aptece ostatnio widziałem od Sanity ciśnieniomierz SmartCardio w połączeniu z pulsooksymetrem DuoControl i przy takim zestawieniu znacznie taniej można kupić więc na pewno to sensowna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk

Zdecydowanie Senior od Sanity jak dla kogoś starszego, duży wyświetlacz i prosta obsługa więc myślę, że się super sprawdzi dla dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×