Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety jak wy to robicie że jesteście takie zaradne

Polecane posty

Gość gość

na każdy dzień macie zaplanowany obiad i nigdy nie macie pusto w lodówce jeszcze macie ochotę na seks i spacer z mężem, ja ledwo wyrabiam, jem jakieś szity i ciągle mam coś nie posprzątane na chacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać że jeszcze te zakupy robicie tak oszczędnie! a ja jestem rozmymłana życiowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich godzinach pracujesz i co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jK TO JAK? :0 ZAPIER... LAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest najlepszym nauczycielem choc wolalabym uniknac pewnych nauk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsza jest niestety organizacja i tzw delegowanie obwiązków - nie musisz wszystkiego robić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pol roczne dziecko,wstaje o 8 jem sniadanie,robie makijaz bawie sie z dzieckiem po godzinie mala idzie spać na 30 min wtedy zaczynam robić obiad.Czasem zdarzę w czasie drzemki a czasem nie i jesli nie zdaze to jak mała wtanie to biore ja do kuchni i staram sie skonczyc.Po ok 2h corka idzie ponownie spac na 40min i w tym czasie sprzatam i koncze robienie obiadu jesli wczesniej rego nie zrobilam. Jak coka wstaje daje jej obiad i idziemy na spacer. Na duze zakupy jezdzimy z mezem raz w tyg i dla tego nie mam potrzeby jezdzenia codziennie do sklepu,w czasie spaceru ide tylko do piekarni po bułki i chleb. Staram sie jakos wszystko dobrze zorganizowac bo nie lubie siedziec w brudzie..Sa takie dni ze nawet obiadu nie umiem zrobic i czekam az maz wroci z pracy,zajmie sie dzieckiem a ja wtedy wszystko robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden sukces skoro w chacie caly dzien siedzisz normalny cz;owiek tu widzi kobiete pracujaca. nie zarzucam ci ze z dzieckiem siedzisz, bo to dla niego dobrze. tylko ze nie masz sie czym sczzycic. jakbym ja miala tylko dziecko i dom na glowie to bylby blysk. ale jeszcze pracuje, i juz jest gorzej. ale za to mamy kase. cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob sobie listy co potrzebujesz do kupienia na obiad sniadanie itd. Po jakism czasie sie wprawisz i listy nie beda potrzebne Obiedy rob na 2 dni. Podziwiam ze sa kobiety, ktore gotuja codziennie jak pracuja jeszcze zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zeby bylo taniej zakupy rob w sklepach typu biedronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robię zakupy i w biedronce i innych marketach, zawsze sprawdzam skład produktów, żeby nie kupić np. parówek z MOM itp. obiady robię ale nieregularnie :o pracuję od 8.00 do 17.00 i wtedy mogę jechać zrobić zakupy, dobra alternatywa robić zakupy raz na tydzień i od razu planować obiady z góry, muszę to wprowadzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kobiety które mają 2 dzieci, pracują i codziennie w domu robią obiad, więc nie chwalcie się ze macie 1 dziecko i siedzicie w domu i "dacie radę" zrobić obiad bo kto by nie dał? bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiad spokojnie da się zrobić w pół godziny, więc nie wiem jaka to filozofia codziennie gotować. Chyba, że musicie mieć rosół i gulasz wołowy z domowymi kluskami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej jak zaczynasz i mało umiesz gotowac jak ja :o umiem tylko kilka potraw przyrządzić i je robię szybko ale każda nową długo niestety, to też kwestia wprawy a nie tylko organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej to na kafe utknąć, wtedy każdą organizację szlag trafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sadhana_
zaczynajac gospodarstwo domowe, rodzinne, nalezaloby najpierw byc na to przygotowanym. bo jak i kiedy sie czegos uczyc, gdy juz na glowie mamy dziecko. zorganizowanie polega na tym, ze trzeba sporo myslenia i planowania wlozyc w to wszystko. jest duzo ksiazek w obecnych czasach, ktore ucza jak byc gospodarnym, na czym polega dobre, zdrowe i umiejetne gotowanie, jak pogodzic to wszystko i jeszcze miec czas dla siebie. moze warto zajzec do biblioteki i poszukac jakis poradnikow. a do tego jeszcze pracujac zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszą mnie wypowiedzi, że niby jak się siedzi z dzieckiem w domu to powinno się mieć większy porządek niż jak się pracuje... według mnie to bzdura, bo w domu ciągle dzieci bałaganią i ciągle coś się gotuje, zmywa itp. a jak człowiek siedzi w pracy a dzieci są w przedszkolu/szkole to tam jedzą posiłki i bawią się (bałaganią), więc w domu jest mało sprzątania przecież. Po szkole/przedszkolu to zaraz spacer, obiad albo nawet obiadokolacja i zaraz trzeba kłaść je spać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×