Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ikroliczek

dlaczego moj organizm odrzuca ciążę

Polecane posty

Gość vanja83
U mnie ok 20zl. Nie nastawiaj sie ze od razu cos bedzie zle,badania genetyczne mozna zrobic ale moze najpierw daj sobie jeszcze jedna szanse?prawda jest taka ze psychika i nastawienie tez oddzialuja na nasz organizm,na sile nic sie nie da zrobic. Wiem co czujesz,ja jestem w podobnej sytuacji ale z perspektywy czasu zastanawiam sie czy to wlasnie nie stres byl powodem poronienia. Naczytalam sie tyle na foracg,ze przestalam wierzyc lekarzowi. Moja tarczyca wynosila4,82 a ja czytajac co to oznacza dla plodu wpadlam w panke. Tydz.pozniej spadla,ale bylo juz za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
Nie nakrecaj sie!!!wierz mi ze lepiej samemu nie wmawiac sobie ze cos jest nie tak, zrob badania a potem dzialaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bedac w ciazy tsh mialam 6! zaczelam leczyc w 11 tyg poronilam ale nie wiadomo czy to wlasnie byla przyczyna. teraz wyniki mam w normie. Martwi mnie to ze ja mam objawy ciazy okresu brak a testy negatywne.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
Musimy w to wierzyc!!:-) mi lekarz powiedzial,ze po ciazy organizm inaczej reaguje na okres niz przed, wiec moze u ciebie tez tak jest?i wierz mi,z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepiej nie szukac na forach odpowiedzi:-) mnie przez to moj chlopak chcial wyslac do psychiatry bo wmawiajam sobie wszystko,a zwlaszcza to ze to co sie stalo bylo moja wina. Teraz psychicznie nastawiam siedo kolejnej proby,ale przed tym musze zrobic badania zeby potem nie wariowac:-) bedzie dobrze,musi byc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem juz sama ja poronilam w styczniu takze juz troche minelo... a teraz co sie dzieje juz sama nie wiem w srode mam wizyte u gin i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
W takim razie poczekaj do srody,podziel sie z nim swoimi obawami i przede wszystkim zrob badania!chocby jutro bhcg, wyniki sa tego samego dnia. Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zrób jutro bete Jak wyjdzie że to ciaza możesz zadzwonić do swojego lekarza i powiedz że masz obawy to może przyjmie Cie wcześniej i da duphaston lub luteine Powodzenia i daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z tarczycą mogą być odpowiedzialne ze poronienia.Najlepsze tsh to między 1-2.Zrób jeszcze ft3,ft4. Sugeruję też badanie progesteronu między 20-22dc(chyba że masz dłuższe cykle) Dobrze zrobić też prolaktynę oraz fsf,lh i estradiol w 3dc. Mąż powinien zbadać nasienie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY !!! Byłam przed chwilą w toalecie i chyba dostałam okres, pisze chyba poniewaz to było kilka kropel krwi... Nie mam żadnych skurczy a zawsze mam od samego początku a tu nic... Co myslicie dostałam okres a te wszystkie objawy to moje urojenia??Czy to plamienie implatacyjne a moze ciaza pozamaciczna?:/ No właśnie czy w ciąży pozamacicznej wychodzi pozytywny test?? Jezu ja juz nie wiem co jest grane chyba zabardzo sie zhizuje;/Mojego mężą nie ma i nie mam nawet z kim o tym porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci że miałam podobnie, wiele ciąż biochemicznych, poronionych do ósmego tyg, wreszcie się udało i mam nadzieje że już będzie ok, jestem w 11 tyg na dośc dużej dawce progesteronu i oprócz tego acard, wszystko rozwija się prawidłowo, więc nie trać nadziei a przy ciąży pozamacicznej test też wychodzi pozytywny, jednak są często bóle po jednej stronie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
Krolik dwa wdechy i glowa do gory!moze to okres?nie wiem czy Ci go zyczyc czy nie,ale zobaczysz czy bedzie dobrze!zrob jutro ta bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być plamienie a nie okres a jeśli będzie obfity okres to mogła być właśnie ciaza biochemiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
Pierwszy raz spotykam sie z takim pojeciem jak ciaza biochemiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża biochemiczna to taka, którą traci się na bardzo wczesnym etapie, wiele kobiet nawet nie wie, że roni, bo krwawienie bierze wyłącznie za miesiączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
A inne objawy masz?spokojnie,to na pewno nie to. Wiesz ze ja ostatnio tak sie nakrecilam,kiedy wyczulam guzka w piersi. Od razu pomyslalam ze to rak!mialam dwa tyg wyjete z zycia,zdazylam sie usmiercic,przezyc mastektomie i sprawdzic ile kosztuje rekonstrukcja piersi u dr szczyta:-) po czym okazalo sie,ze po ciazy cos mi sie w nich przyblokowalo w gruczolach,teraz juz na usg tego nie widac. Musisz byc dobrej mysli!to ze raz przez to przechodzilas nie znaczy ze musi sie to powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko nudności powiększone piersi i delikatne zyły na nich.. Też wyczułam jakiś czas temu guzka na piersi ale to naszczescie nie rak ... Ja tak jak Ty należe do osob panikujących. Moze to zwykly okres a te objawy sobie wmawiam bo bardzo chce miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
Moze...moze czas zmienic nastawienie?odpuscic na chwile i sie zapomniec,tak aby pozniej miec przyjemna wpadke?:-) ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanja83
To tak jak ja:-) choc wiekszosc badan mam za soba,tarczyce,biocenoze,mocz i pare innych musze zrobic a potem;)tyle ze postanowilismy poczekac jeszcze miesiac badz dwa. Jestes jeszcze taka mloda,spokojnie mozesz zwolnic tepo,nade mna jest juz stryczek bo mam 29:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już było poronienie to owszem niezgodność w grupie RH ma znaczenie (czyli jeśli matka ma Rh minus, a ojciec Rh plus). Skoro jest lekka niedoczynność to powinnaś zrobić TSH i FT4. Być może to też kwestia grubości endometrium? Powodów może być wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas iśc do endokrynologa niedoczynnośc trzeba leczyć, a w ciązy postrzymywać odpowiednią dawką hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popros lekarza zeby dal skierowanie na badanie hormonow, ja jakis czas temu poszlam do lekarza na nfz i poprosilam o badania w kierunku mojej plodnosci, proponuje zeby maz zrobil badanie nasienia ( wiem ze bylas w ciazy) ale moze plemniki jakies uszkodzone bo roznie bywa, na Waszym miejscu udalabym sie do kliniki leczenia nieplodnosci, lekarze naprawde pomagaja, troche to kosztuje ale naprawde warto, powodzenia, tylko prosze nie denerwuj sie tak, odpusc troche, ja mialam ciaze urojona bylam tak nakrecona ze az zapachy mi przeszkadzaly, miesiaczki nie mialam 70 dni przez zaburzenia hormonalne, idz na monitoring cyklu, bedziesz wiedziala kiedy masz owulacje, czy co miesiac ona wystepuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×