Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to przetrenowanie

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich Od 1,5 miesiaca jezdze na rowerku stacjonarnym 2x40min.Od 4 dni zaczelam robic interwaly wszystko bylo ok bylam zadowolona ale do dzis... jestem cala obolala,bardzo boli mnie kregoslup (mam skrzywienie) ogolnie jestem nie do zycia i boli mnie chyba kazdy miesien,ale najbardziej dokucza mi kregoslup.Gdy jezdzilam normalnie bylo wszystko ok czulam zmeczenie ale nie tak jak teraz. kregoslup wtedy mnie nie bolal.Jak myslicie moze za wczesnie zaczelam robic interwaly?Moze to przetrenowanie? Rano dzisiaj jeszcze jezdzilam ale drugi raz dzis nie wsiade bo juz nie dam rady,leze w lozku i dogorywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojemu organizmowi należy się odpoczynek. A rowerek nie jest najlepszą formą ruchu dla kręgosłupa, nic dziwnego, że boli. Wprowadź do swoich treningów trochę urozmaicenia, rowerek możesz zamienić na orbitrek - tu sylwetka jest wyprostowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkorororkko
ale dokładnie co znaczy kręgosłup , mięśnie wokół kręgosłupa czy sam kręgosłup, ból ostry czy raczek rozlany ? i jak często robiłaś te interwały , ile razy w tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis rano bolaly mnie miesnie kregoslupa i teraz od kilku godzin kregoslup i promieniuje w bok.czuje zakwasy kolo kregoslupa,sztywnosc kregoslupa i bol dosyc mocny bardziej taki rwacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interwaly robilam przez 4dni tylko i dwa razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkorororkko
dzizas !! interwały można robić raz na dwa dni !! raz na dwa a nie dwa razy dziennie , przecież na wszystkich stronach wyrażnie pisze , że nie częściej niż co 48 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkorororkko
rozmiem ,że odpowiedz jest ci już znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to grubo... dzieki za odpowiedz,wszystko juz jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×