Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla ciotki

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Mam taki problem: chciałabym kupić coś fajnego Cioci na imieniny. Wiem, że moja Ciocia uwielbia takie prezenty, które są praktyczne i eleganckie. Nie doradzajcie mi zakupu zestawu filiżanek, garnków, patelni, sokowirówki, ekspresu do kawy, itp., bo te wszystkie rzeczy Ciotka już ma. Z kolei gofrownicy i frytkownicy też nie będę jej kupować, bo wiem, że jest amatorką zdrowego jedzenia. Pomóżcie, proszę. Co mogłabym jej wybrać? Chodzi o nieszablonowe i oryginalne prezenty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadwóchdziewczynek
jeśli amatorka zdrowego jedzenia i coś praktycznego to może parowar albo szybkowar? ;-) ja chyba jednak wybrałabym coś bardziej osobistego - np. jakiś piękny szal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina terkiewicz
Jako uniwersalny prezent polecam dobry alkohol np. czerwone, wytrawne wina bądź luksusowe whiskey. Ciekawą ofertę mają na sklep-wina.pl. Już kilka razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona z jakości towaru i obsługi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może coś elektronicznego i zarazem bardziej osobistego np. ramkę cyfrową: http://www.conrad.pl/Ramka-cyfrowa,-Intenso-Photobase,-20,3-cm-%288%27%27%29,-800-x-600-pikseli,-czrna.htm?websale8=conradπ=955084&ci=SHOP_AREA_22792_0417036 Można ją spersonalizować dodając wasze wspólne zdjęcia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci serwis cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cen gdzie jest spory wybór produktów z różnych sklepów i można kupić na prawdę ciekawe rzeczy w fajnej cenie, także z pewnością znajdziesz coś ciekawego na prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×