Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego tak sie nabieracie na te wszytskie porowkacje

Polecane posty

Gość gość

niekiedy juz po tytule widac, ze to prowo. styl pisania podobny, widac ze robi to niewielka grupa osob, jesli nie jedna. Na kilometr czuc ze to sztuczne, ze na pokaz, zebyscie sie rzucaly a te tematy maja po 200 wpisow czy wy takie tepe jestescie czy co? karmiac tych trolli zasmiecacie kafeterie. Bylby spokoj cisza i przyjemnie, gdyby nie te durne tematy glupich prowokatorek i jeszcze glupsze odpowiedzi pelikanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu chyba siedza tylko osoby ktore sie nudza. Sama nawet nie wchodze na tematy prowokacyjne,bo jak napisalas- widac od razu. Ale.zauwazylam,ze nawet jak sama zalozylam temat by sie czegos dowiedziec to nikomu sie nie chcialo nawet odpowiedziec. A jak walnelam prowo to od razu dyskusja sie rozwinela. Jaki wniosek? Jak chcesz powaznie pogadac to nie na kafeterii. Tu tylko potrafia sie klocic,wyzywac i obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że tylko kilka pierwszych wpisów jest na temat pytania, później to dyskusja żyje swoim życiem. Czyli jedna pani drugiej pani coś odpisze i się zaczyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto sie nudzi? Jedynie glupki :D Kto wiec tu siedzi? :D Ale fakt, one zawsze dadza sie wkrecic w najglupsze prowo nawet. Brak inteligencji, po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto sie nudzi? Jedynie glupki :D Kto wiec tu siedzi? :D Ale fakt, one zawsze dadza sie wkrecic w najglupsze prowo nawet. Brak inteligencji, po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez 2 razy założyłam powazny temat I doczekałam sie lacznie 10 odpowiedzi. Natomiast wystarczy napiac " karmie swoja corke Nikolke mm bo mam zamiar wrocic do pracy jak skonczy 2 miesiace " I juz awantura gotowa na 10 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz się-ludzie wcale nie wierzą, że to prawda, w każdym razie nie wszyscy, ale odpisują, bo to taki rodzaj rozrywki. trollujemy sobie po prostu i tyle. zresztą bez tego, to forum by zdechło śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie 2 największe prowo to "muszę dokonać aborcji" i "seks z siostrą" i pelikany dały się tam tak wciągnąć że łoooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze o tym ukochanym, który się ożenił :) Wydaje mi się, że niektórzy udzielają się w takich tematach tylko po to żeby móc się wyżyć na kimś. Siedzą cały czas w domu z dziećmi, to na prowokacjach mogą sobie odreagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wy się nie nudzicie, wchodząc na TEN temat? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:08 trafiła w sedno. przynudzasz tym tematem. napisałabyś, że szwagier cię usiłował posiąść na weselu kuzynki i by było od razu inaczej. prawdziwe zycie jest nudne. zresztą sama jesteś naiwna jak myślisz, że ludzie się nabierają, większość wie, że prowo, co w niczym nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sa takie,kiedy czlowiek sie waha-np.ciagle o niedobrych tesciowych,gdzie piszace synowe sa wiedzmami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×