Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renatawarszawa

Dodatkowa praca w branży kosmetycznej

Polecane posty

Gość gość
Hehe... na takiej sprzedaży ciężko dorobić bo każdy ma własne konkretne celem, konkretnych sprzedawców u których kupuje i tak było zawsze. Radziłabym raczej uczyć się konkretnych usług, np. stylizacji paznokcia. W ten sposób znacznie szybciej się czegoś konkretnego nauczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gudbaj jokohama
Jesli dodatkowa praca to tylko MLM. Pozniej w kolejce sprzedaz naszej tworczosci czyli blogi. you tube itp. Mozliwosci jest wiele. Byle nie zadna akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja miałam na myśli np. naukę stylizacji paznokcia, do tego wystarczy zawodowe szkolenie np. w new nails + zebranie porządnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabyks
Hehe... ale na takie doświadczenie, które pozwoli pracować na klientkach, to ty musisz czekać a z rok. Wcześniej nie będziesz na tyle przygotowana, bo w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagardias
Mylisz się. 2 miesiące po szkoleniach zawodowych w new nails pracowałam już normalnie w salonie na klientach. Bezpośrednio p szkoleniu poszłam na darmowe praktyki do salonu kosmetycznego. Najpierw obserwowałam, później działałam samodzielnie. Oczywiście początek jest trudny, ale na pewno nie trzeba czekać aż rok na jakieś działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabyks
No to jesteś jednym przykładem. Dla większości babek celem po szkoleniu będzie od razu praca na etacie, a wiadomo, że bez doświadczenia nikt im za usługi płacić nie będzie. Przy czym oczywiście te osoby będą z tego raczej średnio zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martagardias
Ale ja też bym chciała od razu po szkoleniu dostać jakiś wypasiony etat, ale wiem, że nie jest to możliwe. Każdy chciałby załatwić temat jak najłatwiej, wiedziałam, że new nails dobrze przygotuje, ale to wszystko musi być jeszcze wyćwiczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×