Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gofrownicaaaaaa

Alimenty jaka wysokość

Polecane posty

Gość Gofrownicaaaaaa

Jakich alimentów mogłabym się spodziewać od ojca dziecka (teraz dziecko ma pół roku). Jego zarobki ok 1700-1800/mc. Moje 0 - jestem studentką nie osiągam dochodów. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale nie jesteśmy małżeństwem. Mieszkamy w mieszkaniu należącym do członka mojej rodziny, jednak oficjalnie on mieszka (zameldowanie) ze swoimi rodzicami, ja z dzieckiem u swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
kiedy on cie zostawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofrownicaaaaaa
Nie zostawił. Oboje uznaliśmy że nic z tego nie będzie i wyprowadził się w zeszłym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300-400, a swoja droga dziecka ma dopiero 6 miesięcy i teraz stwierdziliście ze nic nie wyjdzie???po co go plodziliscie, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie dziecko ma potrzeby? Alimenty zależą OD POTRZEB dziecka i MOŻLIWOŚCI zarobkowych rodzica (nie zarobków, ale tego ile mógłby zarabiać gdyby się postarał). Podlicz wszystkie wydatki - pieluchy, słoiczki, deserki, szczepionki, mleko? ubranka (policz średnią miesięczną), proszki do prania dla niemowląt, kosmetyki, część rachunków domowych (pralka chodzi ciągle). Własne zaangażowanie w opiekę nad dzieckiem jest formą alimentacji, ojciec nie będzie spędzał z nim czasu na co dzień - masz prawo do ustalenia alimentów na wyższym poziomie - np. 80% kosztów utrzymania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more more alkohol
ja bym zawnioskowala co najmniej 1000zl. Teraz potrzebujesz mnowstwo rzeczy pieluchy butle itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more more gorzoła
A ja o 2000. A co tam. Co ci zależy... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość A jakie dziecko ma potrzeby? Alimenty zależą OD POTRZEB dziecka i MOŻLIWOŚCI zarobkowych rodzica (nie zarobków, ale tego ile mógłby zarabiać gdyby się postarał). Podlicz wszystkie wydatki - pieluchy, słoiczki, deserki, szczepionki, mleko? ubranka (policz średnią miesięczną), proszki do prania dla niemowląt, kosmetyki, część rachunków domowych (pralka chodzi ciągle). Własne zaangażowanie w opiekę nad dzieckiem jest formą alimentacji, ojciec nie będzie spędzał z nim czasu na co dzień - masz prawo do ustalenia alimentów na wyższym poziomie - np. 80% kosztów utrzymania dziecka buaahahahahaaaa :D :D :D Mam 2 dzieci i wiem jakie sa potrzeby. Proszek dla niemowlat?? :D Taaa jak dziecko nie ma alergii to mozna sobie odpuscic juz po 1 miesiacu.Jej dziecko ma pol roku.Pralka chodzi na okraglo??? To co,po jednej sztuce pierze?? Pieluchy,sloiczki i melko rozumiem. Opieka nad wlasnym dzieckiem to obowiazek nie tylko przywilej.Decydujac sie na dziecko,trzeba wiedziec na czym sie stoi. Ty zamiast myslec logicznie chcesz poprostu wydoic goscia autorko powyzszego listu.Odpowiedzialni rodzice powinni lozyc obydwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle Gofrownicaaaaaa ze 300 400 zl przy jego zarobkach.Ktos tez juz tak pisal.Troche pozno sie zorientowaliscie ze wam nie wyjdzie. Pomysl nad odpowiedzialnoscia na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×