Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomozcie prosze

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie, 2.09 i 10.09 współżyłam bez zabezpieczenia. Choruję na PCO (zespół policystycznych jajników) i mam okres baaaaardzo rzadko, więc ciężko powiedzieć, kiedy wcześniej miałam miesiączkę. 2.10 byłam u ginekologa i wykonano mi badanie USG, chociaż lekarz powiedział, że jest za wcześnie, by cokolwiek zobaczyć, a endometrium miało 11mm - udałam się ponownie do lekarza 9.10, robiąc wcześniej test ciążowy, który najpierw przez dłuuugi czas nie miał ani jednej kreski, a potem wyszła tylko jedna - USG też nic nie wykazało, chociaż ten lekarz mówił, że już na pewno powinno być coś widać (ale na forum przeczytałam jedną negatywną opinię, że kiedyś komuś nie wykrył 7-tygodniowej ciąży...), endometrium spadło do 8-9 mm (zaczęłam brać tabletki anty) . Dzisiaj (11.10.2013) zrobiłam wieczorem kolejny test - negatywny, ale może wieczorem mocz był rozwodniony i wynik jest zafałszowany? Pomóżcie mi proszę ocenić, bo jestem znerwicowana, nie mogę normalnie funkcjonować, z objawów jest mi tylko non stop niedobrze, ale nie wiem, czy to od myślenia o ciąży, czy to naprawdę jakiś objaw... Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. wybaczcie lakoniczny tytul, ale cokolwiek nie wpisywalam, wyskakiwalo mi 'niedozwolony znak'... dlatego wkurzylam sie i napisalam taki tytul i pyklo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpie aby to była ciąża,a leczysz to PCO ,czy liczysz na cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie nic z tym nie robię, brałam bardzo długo tabletki antykoncepcyjne, ale chodzę regularnie do lekarza i kiedy bedę chciała mieć dziecko, będziemy obserwować cykl i w razie W wywoływac owulację ;) ale kurczę, dlaczego mi tak niedobrze? najgorzej rano i wieczorem... psycha wariuje, czy jest jakieś prawdopodobieństwo błędu? jakbym była w ciąży, świat by mi się zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×