Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oddam25

Podaruje 8 tys najbardziej potrzebujacej osobie

Polecane posty

Gość gość
To ja oddam mieszkanie tej samej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wezmę :) ale kasę, spłacę debet i będę miec na jedzenie do końca mca-bo zostało mi 300 zł.. mieszkania i tak nie mam za co utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też potrzebuje
ja też bym chciała. spłaciła bym zaległe długi i bym dokończyła remont domu. daj mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja potrzebuję na tatuaż :) Nie musi byc nawet 8, 5tys starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby to prawda była chętnie bym udokumentowała długi na mieszkaniu, odcięcie prądu i pozyczke której nie ma z czego spłacac bo straciłam pracę...czekam na decyzje właściciela miesszkania czy mnie wywali czy jakosjeszcze da szansę...masakra ostatnie 3 miesiące zostałam z niczym. wieczorem jak maluch śpi zbieram złom po śmietniakach by było na chleb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G***azeria się bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuję na leczenie i operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja poproszę. Właśnie wywalili mnie z pracy, a jestem na macierzyńskim z 4 mcznym maluchem. I nie mam gdzie wracać po macierzyńskim. z pracodawcą walczę w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi daj 1000 zł wystarczy mi na zapłacenie obrony i kupienie butów i kurtki na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarcza mi 4 tys na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdkfewfklew
Ja mogę oddać 25 tys złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Wy wezcie 8 a ja te 25 :) boli mnie palec u lewej stopy i wymaga kosztownej rehabilitacji najlepiej w cieplych krajach..moge Ci to udokumentowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam że w dzisiejszych czasach każdemu by się przydał każdy grosz ponieważ żyjemy w tak trudnych czasach że to głowa mała. Każdy próbuje sobie radzić jak może. Razem z mężem jesteśmy w 20 tyg ciąży, ja niestety straciłam pracę tuż przed tym jak się dowiedziałam że jestem w ciąży a teraz mąż jest jedynym żywicielem rodziny, jak każdy mamy długi i sama nie wiem co nas może czekać jutro, a chciałabym chociaż raz zasnąć z takim błogim spokojem że jutro będzie dobrze...Ale jakoś trzeba żyć dalej i mieć nadzieję że gorzej nie będzie niż jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościona
kobieta w ciazy jest chroniona od ktoregos miesiaca, chyba 3ego, wiec moze wroc do lekarza i z odpowiednim papierem do pracodawcy i sądu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×