Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaciekMLM

Opinie o DuoLife

Polecane posty

Gość gość Dzidka
Brałam wiele suplementów na odbudowę chrząstki stawowej posiadam edoproteze stawu kolanowego i biodrowego w marcu bieżącego roku miałam mieć edoproteze stawu kolanowego jednak po braniu przez 3 miesiace kolagenu i ProStiku nie biorę leków przeciw bólowych zrezygnowałam z zabiegu kolano jest w lepszym stanie niż było uważam ze w/w suplementy w jakimś stopniu mi pomógły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko da się wytłumaczyć. Tylko proszę mi powiedzieć skąd takie ilości aloesu? Skąd jest pozyskiwany? Mogę zrozumieć,że lucerna w produktach jest rodzima,bo trawy mamy pod dostatkiem,ale aleos? Zadałam kiedyś to pytanie na stronie duo,ale nikt nie odpowiedział na to pytanie. Ja życzę wszystkim zdrowia i rozumię, że każdy się ratuje jak może. Ale mam nadzieję,że to nie jest ratowanie czyjeś kieszeni, kosztem chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze się "rozumiem" a nie "rozumię" kurfa jacy analfabeci,moja 9 letnia córka już nie robi takich błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Skorzystaj z najlepszych dermokosmetyków. Tu też praca dodatkowa od zaraz z polską firmą Organic Life, która jest na rynku polskim i na świecie od 20 lat. W ofercie Organic Life znajdują się kosmetyki naturalne zawierające drogocenne ekstrakty roślinne w pozytywny sposób oddziałujące na skórę. Ideą marki jest promowanie zdrowego stylu życia oraz wpływu produktów pielęgnacyjnych na ludzki organizm. Produkty firmy można rozprowadzać wszędzie, czyli też do firm, salonów urody itp. Tu możesz mieć pracę dodatkową na wiele lat. Nie zawierają one SLS-ów, SLES, syntetycznych emolientów, pochodnych ropy naftowej/olei mineralnych, silikonów, parabenów, PEG-ów, sztucznych barwników, sztucznych zapachów, ani substancji modyfikowanych genetycznie. Kosmetyki są dobre dla: - matek karmiących - osób z podrażnioną skórą - kobiet w ciąży - alergików - młodzieży z problemami trądzikowymi https://pl147718.organiclife.com.pl/register.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest zlokalizowana produkcja produktów duo. Bo w Więckowicach zlokalizowana jest willa. Nie wygląda to na zakład produkcyjny. Czy świstak tam zawija te sreberka? Na taką produkcję wydaje się,że potrzebna jest linia produkcyjna. O co chodzi po co ta tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Petro PL
To fenomenalna skala manipulacji uczuciami ludzkimi. Znam tą firmę, sami wpisując imie i nazwisko właściciela dodając krs zobaczycie ponad 10 firm które na chybił trafił powstają i upadają jak piramidy z kart. Te produkty to zwykłe soki które w sklepie z zdrowa żywnością kosztują, około 20zł. No ale jak zbudować piramidę, to już było w Polsce i wielu krajach wystarczy pokazać ładne auta i powiedzieć będzie Twoje jak dużo sprzedaż. To dziwne że młodzi ludzie wprowadzili soki po 200zł na rynek ale nie jest to produkt medyczny mają prawo szukać naiwnych którzy im za płacą za to. Jaki problem zapłacić lekarzowi który powie coś o tym dobrego. Bolerioza że wyleczą to masakryczna bzdura sprzedawałem te produkty i nikogo nie wyleczyły oprócz opróżnienia kieszeni. Są zioła na rynku i medycyna naturalna, ale wiara w soki które czynią cuda to zwykłe nabijanie ludzi w butelkę. Niestety firma soki sprzedaje legalnie i nie jest to produkt medyczny i tylko jak już wszyscy wydadzą pieniądze i zobacza że produkty im nie pomogły wtedy pewnie powstanie firma o podobnej nazwie która te same produkty będzie sprzedawać w innych opakowaniach. Piszę bo nie mogę na to patrzeć dlatego się dzielę wiedzą, a wy ocenicie to sami. W sklepie ze zdrową żywnością zobaczcie sok z nomi czarnuszke i inne i zobaczcie kto to produkuje i ile kosztuje i wszystko wam się rozjaśni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok. z tym że nikomu się nie chce czytać czy sprawdzić. Widzą tylko szansę na dochód lub na zdrowie. Poza tym nic. Od zarania dziejów to co leczylo to mamy pod nogami. Wystarczy sięgnąć, pomyslec i sprawdzić. A co do leczenia a raczej solidnego zabezpieczenia organizmu to od wieków skuteczne są konopie. Tu już bez związków halucynogennych. Olej CBD i to wiem że działa, nawet w najcięższych przypadkach http://olejkonopny.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawy kim są ludzie piszący te komentarze :D to aż śmieszne jest :D Ludzie którzy szukają tutaj opinii o jakiejkolwiek firmie mlm,etat , biznes czy franczyzie to i tak spotka się z pisaniem tchórzy, którzy nawet nie są w stanie wziąść życie w swoje ręce bo wszędzie widzą przekręt a potem gadanina że sytuacja w Polsce to wszystko przez pis polityke itp :D Bądźcie poważni błagam was :D Jak chcecie opinii o Duolife to idzcie kurwa do ludzi którzy robią tam biznesy ..... jak chce naprawić auto to idę do mechanika a nie do piekarza -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Zgadza się produkt https://duoaloes.pl/ jest niesamowicie skuteczny jak dla mnie, polecam dziewczyny efekt przychodzą bardzo szybka. Atrakcyjna cena też jest jedną z zalet tego produktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka sciema i pranie mózgu nie dajcie sie naciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kociniuk
Ja próbowałam wielu suplementów. Mam problemy z wątrobą, a tym samym z produkcją hemoglobiny. Przez wiele lat jedynym ratunkiem były dla mnie transfuzje. Ostatnio pojawiło się kilka nowych leków, ale one mają straszne skutki uboczne. Na poprawę produkcji hemoglobiny brałam ostatnio Tardyferon, ale zaparcia po nim były tak dotkliwe, że nie mogłam chodzić. Na wątrobę jedyny skuteczny lek to Hepa-Merz, który jest bardzo dobry, ale potrzebowałam 3 saszetki dziennie, a jedna kosztuje od 5 do 6,50 zależnie od apteki i producenta. Oprócz tego brałam inne leki, na odwodnienie, na nadciśnienie, na anemię, na owrzodzenia jelit i przełyku, na stany przedcukrzycowe. Wszystkie przepisane przez lekarzy. Zostawiałam w aptece około 1100 zł miesięcznie. Mam 41 lat i jestem na rencie, która wynosi 1200 zł. Kiedyś pani z apteki powiedziała, że może, zamiast brać takie ilości leków porozmawiałabym z lekarzem i chociaż częściowo wymieniłabym je na suplementy i zestawy witamin, które, nawet te drogie, wychodzą mimo wszystko taniej i nie mają takich skutków ubocznych. Poszłam do lekarza, po wielu miesiącach prób i błędów, których nie będę tu opisywać, sytuacja dziś wygląda tak: z leków biorę Hepa Merz w ilości jedna saszetka dziennie, spironol jedna saszetka dziennie i bisocard na nadciśnienie jedna saszetka dziennie. A wszyscy, którzy się znają powinni dobrze wiedzieć, że wszystkie schorzenia, które miałam są nieuleczalne, jedynie przeszczep wątroby normowałby tą sytuację. Jednak mój stan zdrowia bardzo się poprawił. Dalej jestem chora, ale dużo problemów udało się wyeliminować. Z suplementów diety i ziół biorę ostropest pół łyżeczki raz dziennie (dodaję do sałatki), DuoLife Medical Formula ProDeacid jedna kapsułka dziennie i Wellness pack woman jeden zestaw dziennie. Ostropest kupuję w sklepach zielarskich (ok.7 zł za opakowanie, które wystarcza na dwa miesiące), DuoLife Medical Formula ProDeacid kupuję na stronie myduolife.com/shop/products/1/177,duolife-medical-formula-prodeacid.html za 97 zł, Wellness pack woman na stronie pl.oriflame.com/?store=2281470 za 122 zł. Taniej by było gdybym została konsultantką, ale nie chcę, bo to nie dla mnie. Dodatkowo kobieta, której jest ta strona bardzo mi pomogła z dietą wątrobową i cały czas pracujemy nad właściwymi dla mnie produktami. A to ciężka dieta, bo trzeba znacznie ograniczyć spożycie białka i właściwie nie ma co jeść. W aptece wydaję: ok.180 zł. Czuję się lepiej. Znacznie lepiej. Trzy lata temu prawie nie wychodziłam z domu, a większość czasu spędzałam w szpitalach. Teraz chodzę do przychodni na badania kontrolne raz w miesiącu. Od roku nie byłam w szpitalu. Wejście na pierwsze piętro nie stanowi dla mnie wyczynu na miarę zdobycia Giewontu. Zaczęłam jeździć na rowerze. Na razie po 10 min dziennie, ale wszystko w swoim czasie. Jutro idę pierwszy raz od 10 lat na basen. I Jeszcze trzy lata temu lekarze mówili, ze nie przeżyję roku i to samo twierdził orzecznik zus i przyznał mi rentę do końca życia. Suplementy działają. Oczywiście nie można odstawiać leków i nawet zmniejszać dawek bez konsultacji z lekarzem, bo one mają leczyć. Suplement mają wspomagać to leczenie i ograniczyć skutki uboczne. No i niestety nie ma złotych środków, każdy ma inny organizm. Trzeba znaleźć odpowiednie. To że Goździkowej pomaga nie znaczy, że pomoże wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soares
Usam os produtos dizendo que é soft marketing. Cá em Portugal, e como pirâmide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSoares
Este aloe vera vem da quinta da fábrica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SewerynD
Poznałem osobiście paru naciągaczy z duo life i tą ich drabinę czy tam piramidę. Miałem w rękach ich produkty i piłem te cudowne specyfiki. Słuchałem również pieprzenia tych ich głupot jak w sekcie. Powiem tak, jak ktoś ma głowę na karku i nie jest półinteligentem to sam sobie policzy że normalnie kupi takie suple i witamy 5 razy taniej ale to już indywidualna sprawa każdego z osobna. Najbardziej interesuje mnie to czy sprzedawcy tych witaminek i ziólek nie mają resztek honoru i serca do starszych i schorowanych a czasem tez częściowo sparaliżowanych ludzi wciskając im to g****o za ciężkie pieniądze i dając zgubną nadzieje na polepszenie zdrowia dla własnych korzyści majątkowych. Wstydźcie się naciągacze z jaguarów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlanie to jest jedna wielka ściema,. Na tych ich bds pieprz jedno i to samo chwaląc się że znowu rozdaki 30 mercedesow i jaguarow i gdzie to nie byli na wakacjach oczywiście za kasę od nowych klubowiczów. To piramida trzeba wciągnąć trzech a tych trzech znowu trzech itd. Wejście do klubu to 500 pkt i kwota 600 zł a wiekszasc z nich sprzedaje te smoczki na allegro za 160 zł to ciekawe bo zastanawiam się kto tu na kim robi interes. Weszłam do klubu w piątek 23.05 i 24.05 z niego wyszłam jak się okazało że przez 4 Msc muszę kupić produkty za 500 pkt żeby w piątym dostać duolife dzień i noc za 1 zł. Czyli ja muszę udać 4x600 żeby dostać zestaw za 1zl. Na allegro 4 zestawy będą mnie kosztowały 4x160 no to jaki w tym interes?? Tam na tych spotkaniach wszyscy rzucili swoje biznesu i po roku mają po 3 Mercedes w garażu. Żona też ma 3 Jaguary i dzieci też mają, kuźwa to oni muszą mieć garaże większe od swojego domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzm

nie polecam drogi produkt nie wpisujący się w Idee Marketingu Sieciowego bardzo ciężki biznes, jeśli chodzi o dublikacje, jeśli ktoś coś szuka to polecam firmy z produktami codziennego użytku np. kosmetyki i ważne ceny muszą być konkurencyjne do sklepów stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×