Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allllllegrowicz

POCZTA GŁÓWNA ZABRZE POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Polecane posty

Gość allllllegrowicz

Witam, czy ktoś pracuje na poczcie głównej w Zabrzu? Pytam, bo wyadje mi się, że tam chyba nikogo nie ma i potrzebują rąk do pracy. Od dwóch miesięcy wszystkie paczki, które do mnie idą Pocztą Polska przez Zabrze docierają z opóźnieniem... Każdą przesyłkę sprawdzam w systemie komputerowym na stronie poczty i co? Zawsze ma przestój w Zabrzu. Priorytet, który jeśli jest wysłany przed godz. 15 ma dotrzeć do adresata na następny dzień dociera po dwóch dniach od wysłania, czyli jak w pon. wysyłasz, to jest na środę, choć powinien być na wtorek. A we wtorek gdzie kibluje? W Zabrzu. Ekonomiczny wysłany w poniedziałek dotarł do mnie na czwartek... Gdzie kiblował dwa dni? W Zabrzu... Czy tam ktoś pracuje?? Bo ludzie pracy szukają i na p[ewno by jej tak nie olewali, bo dziś z pracą jest ciężko... no, ale cóż, w końcu to państwowa posadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego zawsze wysyłam kurierem, obojętnie jaką firmą, byle nie K-EXem, bo to tak jakby pocztą, nie ma pewności czy dotrze na następny dzień i czy w ogóle dotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie to listonosze sobie przetrzymuja paczki i listy jak maja za duzo, to norma a naczelincy maja to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie poczta główna tylko centrum rozładunkowe. W Zabrzu jest węzeł, w którym paczki są rutowane do adresatów na cały śląsk. Więc nic dziwnego że są tam czasem "przestoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×