Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem uzależniona od leków przeciwbólowych i kodeiny

Polecane posty

codeina faktycznie uzaleznia ; ale p/bolowe jesli nie sa z opiatami , nie powinny .Musisz brac ze wzgledu na dolegliwosci, czy to jest forma poprawienia sobie nastroju -w przypadku codeiny np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To drugie... Bez ibuprofenu/naproksenu wszystko mnie boli zwlaszcza glowa i musze wziac. Nie wiem czy to sprawa psychiki i wmawiam sobie bol ;O chodze jak glupia po aptekach bo nie chcą sprzedawac wiecej niz 3-5 opakowan antidolu albo nurofenu plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
odkad wycieli mi kawał uda nie schodzę z vicodinu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zle.Leki p/bolowe niszcza nerki i zle wplywaja na krwinki czerwone.Latwo mozna zafundowac sobie bialaczke.A np Tramal brany przez kika dni moze nawet spowodowac smierc , jak sie ma pecha. Takze skoncz z ta forma poprawy samopoczucia , wez sie za wysilek fizyczny , wydziela sie hormony przeciwbolowe-hydrokortyzon i serotonina /hormon szczescia i powoli odejdziesz od chemii . Wez mocno te argumenty pod rozwage, bo mozesz skonczyc zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatico Cinema Paradiso
Elenee masz na imię Sara ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatico Cinema Paradiso
z głupia frant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kodeina powoduje uzaleznienie identyczne jak morfina, radze sie zglosic do osrodka terapeutycznego bo naprawde zle skonczysz... Naproksen jest w miare bezpieczny ale tez powoli niszczy sluzówke zolądka, ibuprofen powoduje wrzody po dlugotrwalym zazywaniu, paracetamol (apap) rżnie wątrobe bardziej niz wódka, pyralgina moze powodowac zapalenie szpiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama jest uzalezniona od kodeiny.. ucze sie na jej bledach i tabletki przeciwbolowe lykam tylko wtedy kiedy naprawde mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem :-D nie mam na imie Sara , mam na imie Elena po prostu .Chcialam swoj nik z imieniem , ale byl po prostu juz zarezerwowany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją jestem uzależniona od benzodiazepin, więc wiem, o czym mówisz. Gorsze od tego jest tylko wachanie kleju lub heroina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też jestem uzależniona od 2 lat w ciagu. Dzień w dzień po 12 tabletek nurofenu plus. Mam za sobą dwa detoksy, teraz przechodzę trzeci. DZISIAJ PIĄTY DZIEŃ BEZ KODEINY. Tak przechodzę pikło zarówno psychiczne jak i fizyczne.Ale wiem że warto a uwierzcie mi każdy dzień jest lepszy od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem uzależniona od alkoholu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne wyjście to zgłosić się na odwyk i bezpiecznie się oczyścić objawy bólowe o których piszesz to efekt odstawienia wiem, że trudno ci wytrwać ale gdybyś powstrzymała się od brania tych leków po jakimś czasie ból sam by ustąpił powinnaś poszukać poradni leczenia uzależnień, to żaden wstyd iść szukać pomocy pomyśl też o jakiś naturalnych metodach poprawy samopoczucia: masaż, refleksoterapia, aromaterapia może pomogłyby przy wychodzeniu z uzależnienia, w chwili gdy będziesz miała kiepskie samopoczucie ? mnie bardzo pomagały masaże przy bólach stawów, kręgosłupa całe życie zmagam się z bólem pleców z powodu skrzywienia kręgosłupa i zwyrodnień stawów, wiem jak ból może utrudniać życie i codzienne funkcjonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia dostała wrzodów żołądka i dwunastnicy od brania leków przeciwbólowych, dowiedziała się dopiero gdy okazało się że ma anemię (krwawienia z przewodu pokarmowego) teraz bardzo trudno wyleczyć te szkody jakie spowodowały leki przeciwbólowe i przeciwzapalne (diklofenak, naproksen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy sobie robicie, siadzie wam zoladek albo watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co najśmieszniejsze nie zmagam się z żadnymi bólami. Moja przygoda zaczeła się niewinnie. Bolał mnie ząb a lekarz po wizycie powiedział że jeszcze jeden dzień będzie pobolewał i kazał kupić mi nurofen plus i tak się zaczeło. Na razie sobię radze. Właśnie wróciłam po 11 godzinach pracy i o dziwo czuję sie całkiem fajnie. Wiadomo co jakiś czas zcinało z nóg. Sraczka, rzyganie, odwodnienie itd. zrobiło swoje z organizmem. ALE KILKA RAZY PRZECHODZIŁAM OBOK APTEKI I NIE KUPIŁAM TEGO G***A!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem uzaleznony od kodeiny od 3 lat. Byłem na detoksie 6 tygodni. Inaczej z tego g***a nie da sie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylem na morfinie przez ok roku po operacjii mialem zle samopoczucie z powodu odstawienia zastapilem tramadolem pozniej przeskoczylem na paracetamol az calkiem odstawilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tondrumka
Można się uzależnić łatwiej niż się wydaje, coś o tym wiem... Sama byłam na odwyku w http://osrodekwiosenna.pl/ dobrze, że tam skończyłam i mi pomogli, bo Bóg jeden wie, gdzie by mnie to zawiodło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal

bralam Tramal, dziś drugi dzień jak nie biorę. Dramat. Pomóżcie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×