Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga223

pomocy problem z oknami co robic kto pomoze nie wiem co robic

Polecane posty

Gość Iga223

Kupilismy okna, na ofercie ktora nam pan zrobil byly dobre wymiary wiec zgodzilismy sie ale na umowie pomylil sie w wymiarach my juz tego nie sprawdzalismy bo jak na ofercie byly dobre wymiary wiec zaakceptowalismy i przyszly okna 30 cm krotsze i co tu teraz zrobic umowa podpisana gosciu mnie wysmial czy nic sie nie da z tym zrobic ?? pomozcie:((( to jest duze okno balkonowe ktore malo nie kosztowalo :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzucic je na smietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga223
dzieki pomogles... szukam osoby ktora zna sie na tym czy mozna cos z tym zrobic zlozyc reklamacje, nie wiem co robic, :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan od okien popelnil bład trzeba reklamowac i juz no w koncu dostarczyl towar niezgodny z oferta i umowa! i co z tego ze sie smieje? ty sie bedziesz smiala ostatnia...z niego! zloz reklamacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale obawiam się że jeśli w umowie jest wyraźnie 'wymiar taki a taki' a pod spodem Wasz podpis - to nie masz podstaw do reklamacji :( spróbuj poszukać numerów do rzecznika praw konsumenta czy kogoś takiego, może coś doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozatym ty nie musisz wiedziec ile cm maja twoje okna on powinien tego dopilnowac koniecznie idz do rzecznika praw konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×