Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiona0001

Fundusz alimentacyjny a nagłe płacenie przez dłużnika

Polecane posty

Gość Fiona0001

Jestem po rozwodzie, ojciec dziecka ma zasądzone alimenty 500zl. Od wiosny nie płacił albo płacił "w kratkę". Dlatego zdecydowałam sie pójść do komornika. Po dwóch miesiącach bezskuteczniej egzekucji prowadzono mi złożyć wniosek w opiece społecznej o alimenty z funduszu alimentacyjnego. Mój wniosek rozpatrzono pozytywnie, świadczenia dostaje. Wiem ze jeśli dostanę wpłatę od dłużnika muszę wypłacić i iść do komornika oddać a komornik rozlicza sie z funduszem. Czy ktoś wie jak to jest w momencie kiedy mój były zacznie płacić w miarę regularnie i no co drugi miesiąc bede biegać z pieniędzmi do komornika czy fundusz nie cofnie mi świadczeń? Jeśli zobaczą ze jakies wpływy mam od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie ci placil w miarę regularnie,albo raz na 2-3 miechy to wstrzymaja kase z funduszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu, czyli nie bedzie płacił regularnie ale raz na np dwa miesiące i wstrzymują? Utrzymywać dziecko tez powinno sie co drugi miesiąc? Chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora to Ty jesteś. Jak Cię nie stać na dziecko to oddaj ojcu lub do domu dziecka. Ja nie mam zamiaru utrzymywać Twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×