Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matka karolka

Facet uderzył mojego syna

Polecane posty

Gość matka karolka

Mój 9letni syn został uderzony przez mojego faceta. Sytuacja jest bardzo skomplikowana bo myślałam że w końcu ułożyłam sobie spokojnie życie po tych wszystkich przeżyciach. Pierwszy facet jakiego miałam zg****ił mnie Drugi facet jakiego miałam mnie bił Trzeci zdradzał A czwarty zostawił mnie jak byłam w ciąży. Teraz myślałam że ten piąty to już ostatni, ale niestety kilkakrotnie podniósł rękę na moje dziecko. Uderzył je nie raz. Nawet zamieszkał on u mnie w domu, ze mną, z moim dzieckiem i z moimi rodzicami. Wczoraj sytuacja zaostrzyła się tak że on uderzył mojego syna przy moim ojcu. Niestety między moim facetem a moim ojcem również doszła do rękoczynów, dla mojego ojca do tej pory jest nie do uwierzenia że ktoś podniósł rękę na dziecko. Robił mi awantury że ja ciągle sprowadzam śmieci, że jestem nieodpowiedzialna itp. To nie było jakieś wielkie uderzenie, trochę przesadził bo odbił mu dłoń na plecach. A dziecko jak to dziecko, zobaczył że ma sojusznika w dziadku i to wykorzystuje. Bo dziadek już dzisiaj zabrał go do MCDONALDA, później kupił mu pościel z samochodzikami, itd. Co teraz robić? facet obiecał mi że to się nigdy nie powtórzy a ojciec że jeśli znowu wystawie jakiś numer odda mnie do szpitala psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama od 13 lat,mialam pare zwiazkow,ale nigdy nie pozwolilam na to zeby jakis facet uderzyl moje dziecko,nie pozwolilam zeby powiedzial zle slowo,kim ty jestes kobieto bo dla mnie nie matka?jak ty dla byle jakiego ****a tak pozwalasz traktowac swojego syna,on dorosnie a wtedy cie podsumuje,jakos mi cie nie zal bedziesz na to zaslugiwac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nieodparta potrzeba bzykania po raz PIĄTY wciągneła mnie w kolejny związek bagienny - obciąłbym sobie fiuta, żeby mnie już nigdy nie ciągał po żulach. A ty masz gorzej - bo i potrzeba większa i obciąć nie bardzo jest co. Może szycie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, na kazdym forum wklajasz ten sam post. Chyba faktycznie trzeba cie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego facet dorosły bije 9 letnie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sam był bity. A poza tym - mamuśke fajnie sie dmucha, ale taki obcy plemnik pałętający sie pod nogami okropnie wq.rwia. Niewykluczone że wkrótce przeczytamy o zwłokach 9 letniego Karolka wyłowionych z rzeki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozesz pozwolic zeby obcy facet uderzyl twojego syna.Gdy zrobil to moj facet to wywalilabym go za drzwi w jednym momecie.Moj syn jest dla mnie najwazniejszy i zawsze na pierwszym miejscu.Co z ciebie za matka,patologio?Wywal tego zbira za drzwi,co ci dziecko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec ma rację. Idź dziewczyno na terapię, bo bez powodu nie trafiasz w życiu tylko na debili i przemocowców. Faceta wystaw za drzwi natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×