Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sniezka97

wczoraj wieczorem pierwszy raz sie masturbowalam i mam takie pytanie

Polecane posty

Gość sniezka97

otoz chodzi o to ze nie doszlam do orgazmu, bylam podniecona, z kazda minuta coraz bardziej mozna powiedziec i coraz bardziej mokro w tym miejscu, bylo nawet przyjemnie ale wlasnie nie mialam tego najwspanialszego momentu, czyli orgazmu, dosyc dlugo piescilam swoje miejsce intymne ale w pewnym momencie przeszlo podniecenie i skonczylam, nie mam w tym doswiadczenia bo jak napisalam w temacie po raz pierwszy to robilam, ogladalam nawet wczoraj troche filmikow jak dziewczyny sie masturbowaly, chociaz wiem ze nie powinnam w tym wieku, za poltora miesiaca skoncze 16 lat, ale postanowilam ze wieczorem jak sie poloze do lozka to zrobie to, to chcialam sie troche "podszkolic" i mam takie pytanie czy to normalne ze przy pierwszej masturbacji nie doszlam, czy wy dziewczyny mialyscie orgazm przy pierwszej masturbacji i jak to zrobic zeby osiagnac orgazm, bo chcialabym doswiadczyc tej wspanialej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama nie jestem
trening czyni mistrza...wszystko przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziraoj
Ja dostaje orgazmu gdy podczas pieszczot ręką wyobrażam sobie ostre sceny no wiesz albo czytam jakieś mega ostre opowiadanie erotyczne i czasem jeszcze w trakcie oglądam filmy p***o POLECAM MEGA ODLOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka97
to dzisiaj sprobuje znowu, ale wlasnie podczas masturbacji bede ogladac filmik p***o, jakis fajny poszukam w necie nie wiem czy to normalne ale podniecam sie najmocniej jak patrze na filmiki jak inne dziewczyny sie masturbuja, mam nadzieje ze dzisiaj to bedzie wieczor ktory na dlugo zapamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Romanowska Gdynia
wyobraz sobie scene w ktorej jestes brana przez pociagajacego mezczyczne. pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazalbym Tobie kilka chwytow. Na pewno bys doszla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Śnieżka dojdziesz do koszyka po mału do celu i napisz jak Tobie poszło dzisiejszej nocy ten pierwszy orgazm hmm kiedy to było! Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zebym wpadl na chwile :-D Krasnoludek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka97
wczoraj to bylo to, odlecialam, dzieki za podpowiedzi, prawie krzyczalam z rozkoszy, chyba nigdy tego nie zapomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tyle razy próbowałam się masturbować i to na różne sposoby i nigdy jeszcze nie miałam orgazmu . Trochę to frustrujące, aby nawet raz w życiu tego nie poczuć. Chyba tracę co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to grzech i musisz sie wyspowiadac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×