Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

FIRMA NIE JEST ZAREJESTROWANA W KRAJOWYM REJESTRZE AGENCJI ZATRUDNIENIA PROWADZONYM PRZEZ MINISTERSTWO PRACY , FORMALNIE NIE MA UPRAWNIEŃ DO POŚREDNICTWA PRACY NA TERENIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ czy to prawda ??????? byłam dopiero na dwóch wyjazdach z umowy na jeden wyjazd nie pojechałam bo rozwaliłam sobie dłoń przy pracy w OBI zostały mi jeszcze cztery wyjazdy na które też nie pojade z rozwaloną reką z umowy wynika ze za każdy dzień nie obecności bede musiała zapłacić 200 zł czyli licząc wszystkie dni bedzie to 1000 zł czy bede musiała to vzapłacić ????? jak zrezygnować z umowy o dzieło ??? pomuszcie prosze czekam na szybką odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
moim zdaniem w tym przypadku nie ma mowy o żadnym dziele bo jaki wkład twórczy wnosisz niby układajac towar na pułkach :D i powinna być podpisana umowa zlecenie. poza tym kara może być za nienależyte wykonanie lub nie wykonanie z winy wykonującego dzieło. idź do lekarza da ci jakiś papier na to że jesteś niezdolna do rpacy. jak rozwiązać nie wiem nie znam się na tym jak ci będa robić problemy to idź do PIPu i powiedz jaka sprawa. Na chwilę obecną ważne aby jakiś lekarz potwierdził że ręka jest niezdolna do dalszej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
ale za tych oszustów mogą ci karę taką do.... że będzie się ciężko wypłacić. zidentyfikują cie bez problemu po tej ręce. za nazwanie kogoś oszustem grożi sankcja karna art. 212 ściganie odbywa sie z oskarżenia prywatnego. jest jeszcze 216 i kilka innych. znacznie drożej cie to może wynieść niż zapłata po 200zł za każdy dzień nieobecności. na przyszłość umowy się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×