Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 lat mamy a 0 oszczednosci

Polecane posty

Gość gość

zaamuje mnie to. ze zyjemy na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie życie, my mamy 29 lat i 70 tyś złotych, w wiekszosci dzięki rodzicom i dlatego ze nie rozpieprzamy kasy. boje się rodzic dzieci w tym kraju, dopiero o tym z mezem myslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę lat po studiach, u progu kariery zawodowej to niby jakim cudem miałabyś mieć oszczędności ? Wiadomo, że w tym wieku jeszcze się ma wielkie nic, też mi nowina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wkurza mnie tez stan. nawet jak uda sie cos zaoszczedzic np. 200zł w miesiacu to wpadnie nie przewidziany wydatek i po kasie. i tak ciagle cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosowałyście na Cud Tuska to macie... I teraz jest "w tym kraju" kuffa mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy tylko 30 tys i 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie plamy na słońcu to też wina tuska :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się siedzi w domu na d***e i oddaje los kraju debilnym lemingom to potem nie ma sie prawa płakać, że "w tym kraju" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, plamy na twojej podpasce co miesiąc to też wina Tuska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzieć wam jak my zaoszczędziliśmy?? (mamy z mężem 30 lat) - brak dzieci - żyjemy w wynajętym pokoju!!! w mieście wojewódzkim gdzie obydwoje zarabiamy na rękę 2500zł. - nie wydajemy kasy na bzdury. - rodzice zrobili nam wesele, to co z kopert daliśmy na lokatę - nie mamy auta, mój ojciec chciał nam dać swoje 2letnie ale powiedzieliśmy nie - mój dziadek dał mi mieszkanie które wynajmujemy - przez pierwszy rok teściowie opłacali nam mieszkanie W przyszłym roku planujemy przenieść się do miasta rodzinnego mojego męża i dopiero wtedy zaczniemy mysleć o dzieciach. Fakt jest taki, że gdyby nie nasze rodziny to mielibyśmy G***O. taki kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, ja znam ludzi, ktorzy oszczedzali i za lewicy, za kaczorów i za tuska. I będą oszczedzac za następnego rządu - tak sadzę. :) A Wy narzekajcie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos macie dzieki rodzine. a my nie mamy nic. 1 rzecz mieszkanie. ale zadne luksusy- 42m- 2 pokoje. za ciasno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doopa doopa doopa :) na mieszkanie każdego powinno stać, bo mieszkanie, dach nad głową to podstawa. a to chore, że ludzie zarabiają po tysiaku a mieszkanie M6 w miescie ok 100 tyś mieszkancow kosztuje 160 tys złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a my nie mamy nic. 1 rzecz mieszkanie. ale zadne luksusy- 42m- 2 pokoje. za ciasno mi" Idź pod most, to będziesz miała przestrzeń. Weź nie pyerdol, że nie masz nic, bo TYLKO mieszkanie :O W doopie ci się przewróciło chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mieszkania nie kupilam- dostalam z miasta. jedynie musielismy zaplacic kaucje 1500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzieci macie? to pytanie do pani ktora mowila ze ma dwa pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy corke. ale jest jeden duzy pokoj L. 2 okna ale trzeba postawic scianke dzialowa. i nawet na to nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata maz 28. On 5 lat był za granica ja 3 zylismy normalnie nie jak dziady i dzięki temu mamy dom w Polsce wykończony nowocześnie urządzony 200m z ogrodem. Maz otworzył firmę, 2 samochody średniej klasy i wysokiej.zero kredytow . na koncie 430 tys odłożone. Tylko za granica mozna sie dorobic w ciagu 5 lat odkladajac zaledwue 2 tys euro miesiecznie to naprawdę niewiele jeśli pracuje się we dwoje. to na lokate a reszte w dom i samochody. W polsce niestety mozna zyc ale raczej na biezaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te teksty o winie Tuska to juz standard wsórd nierobów i zyciowych łajz, sama mam długi ale nie zwalam winy na Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz długi więc sama jestes życiową łajzą a mówisz na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkamy w malym miescie. lacznie we 2 - 3000zł. oplat stalych.-1100zł. i nic nie mozemy odlozyc. szlag by to trafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy z dobrych czasów jakieś 60 tyś, a ostatnio krucho; mąż wypłaty od czerwca nie dostał; mieszkamy u rodziców, mamy dla siebie 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, stare auto i dwuletnie dziecko;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość parę lat po studiach, u progu kariery zawodowej to niby jakim cudem miałabyś mieć oszczędności ? Wiadomo, że w tym wieku jeszcze się ma wielkie nic, też mi nowina. x x bzdury, ja konczac studia mialam 35 tys odlozone(studia zaoczne)m maz koloo 50tys, pracowalismy i uczylismy sie po studiach hajtnęlismy sie, dzis mamy 33 i 35lat i duze(nawet moge powiedziec,ze bardzo duze osczednosci), ale to dzieki temu,ze rodzice na pol kupili nam nowe mieszkanie, tak wiec nie mamy kredytow i w m-dzy czasie załozylismy i rozkrecilismy firmę . .pracujac ciagle u kogs nigdy bysmy tyle nie mieli lub majac kredyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie loguje sie
od roku jestem poza krajem razem z meżem i dwójka dzieci. Po tym roku mamy juz sto tysiecy oszczednosci ( w zlotowkach). W Polsce nie mielismy nic ale wracac chcemy tak czy siak, bo sie teskni bardzo. Pewnie jak wrocimy to bedziemy mieli wlasny dom bez kredytu i dalej zero oszczednosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos musi sie sam dorabiac od 0 to długo nie bedzie mial osczednoci, jak ktos mial łatwy start i nie wydaje bez sensu kasy moze miec calkiem spore oszczednosci. . poza tym pracujac zagranica mozna szybciej odlozyc, znajmomy przez rok odlozyl 100tys pracujac w De, jest sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cienko u was, my mam po 33 lata i 150tys na koncie, swoje mieszkanie bez kredytu, 2 srednie auta, 1 dzicko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×