Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sucha skóra głowy co robić

Polecane posty

Gość gość

Jw. Nie mam pojęcia co może mi pomoc. Mam bardzo sucha skórę głowy i wygląda to jakbym miala tragiczny łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na łupież pomaga DERMENA PLUS. Ostatnio go sobie właśnie zamówiłam w aptece internetowej Wapteka ale w sumie najlepiej to się wybrać do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mam łupieżu. chodzi o to że skóra głowy jest bardzo sucha i WYGLĄDA jakby był to łupież. Pytanie polega na tym jak nawilżyc skórę głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze olejowanie, w takim przypadku dobry będzie olej arganowy, lniany, awokado, jojoba. Do mycia wypróbuj szampon nawilżający Allerco albo... płyn do hig. intymnej z Rossmana (Facelle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajkka
Taki gęsty śluz o ciemniejszym zabarwieniu może wskazywać na grzybicę. Pojawiły się jeszcze jakieś inne, niepokojące sygnały? Jak miałam grzybicę pochwy to zmagałam się jeszcze z bardzo męczącym swędzeniem. Brałam trioxal i teraz jest znacznie lepiej. Mogę Ci doradzić tylko wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska288
To niekoniecznie musi być łupież, tylko jakaś infekcja skóry i dlatego to tak wygląda. Mój mąż leczył grzybicę i miał takie białe płaty na głowie, które wyglądały jak duży łupież. Bardzo go swędziała głowa. Nie mogliśmy zaradzić temu specjalnymi szamponami. Poszedł do lekarza i dostał trioxal. Ma spokój już ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sprzedaje się wam ten sroxal, prawda? jakieś niedziałające i niepotrzebne dziadostwo, pies z kulawą nogą nie kupuje, dlatego desperacko spamujecie i próbujecie tu szukać naiwnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

szampon od Atopis - świetny produkt, zawiera olej konopny w składzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbujcie szamponu z serii MED od Wax Pilomax. Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i delikatna warstwą ochronną. U mnie sprawdza się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×