Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiapysia900

co na obiad

Polecane posty

Gość misiapysia900

Witam! Mam takie pytanie jak w temacie. Dodam że chodzi mi o coś co będę mogła zjeść ja (matka karmiąca) i moje dziecko (1 rok, je już wszystko). Ze względu na to, że to też dla dziecka to odpadają smażone czy tłuste rzeczy. A, chciałabym coś z kaszą gryczaną lub jęczmienną albo z ryżem i koniecznie tanio. Dawajcie jakieś przepisy, bo pulpety i sos z kurczaka mi się przejadł... Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piersią karmisz to roczne dziecko czy jakies mniejsze? Bo jeżeli to roczne, które piszesz że je juz wszystko to po co Ty trzymasz jakąś diete?? :O Ale przechodząc do sedna to przypraw dobrze (tak jak lubisz) jakies mięsko (jakie chcesz) i włóż na noc do lodówki. Później do rękawa bez zadnych tłuszczów i pieczesz. Do tego tak jak napisałas kasza albo ryz i np nuraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiapysia900
Karmie roczne, diety nie trzymam, ale chce schudnąć, więc i sposób odżywiania zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka karmiąca może jeść wszystko, więc tu problemu nie widzę. A jak dziecko też je wszystko to tym bardziej. Możesz robić wszelkie mięsa i ryby pieczone, curry (łagodne), przeróżne risotta, mięsa duszone (np. w sosie pomidorowym), zupy gulaszowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLINKAhg
też polecam miesa z rekawa, udka kurczaka duszone w rękawie z warzywami ( marchewka groszek seler itp oczywiscie w kostke ) piers z kurczaka duszona w sosie smietanowo pieczarkowym zero tłuszczu a smaczne , różnego rodzaju zupy , sałatki typu jeżynowa gyros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOLINKAhg
zupa krupnik , gulasz z kasza , co do kaszy gryczanej słyszałąm o plackach ale niestety smażone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmn65
mleczne zupy , warzywa na parze , polecam placki z kalafiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×