Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jego pierwsza

Polecane posty

Gość gość

witam wszystkich pomyślałam że napiszę i poczytam wasze wypowiedzi. Jestem od niedawna w związku z młodszym facetem, wydaje mi się że jest jeszcze prawiczkiem. Nie zapytam przecież prawda? ;] Zastanawiam się w takim razie jak się zachować przy naszym pierwszym razie. Zawsze spotykałam się z doświadczonymi mężczyznami. Odrobinę mnie to przeraża. Czy powinnam przejąć inicjatywę ? czy pozwolić na nią jemu? sama nie wiem. ktoś może ma jakieś doświadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jaaa jesli to prawda to zazdroszcze!!!!!!!!!!!! ja zawsze chcialam miec swoj pierwszy raz z prawiczkiem niestety wyszlo inaczej :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pewności, ale tak myślę. nie wiem jak się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet sam nie przyzna się do tego że jest prawiczkiem, tzn że woli abyś się nie dowiedziała... a w seksie bądź sobą i rób to co zwykle, to że trafiłaś na prawiczka to nic przerażającego przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagosc
U mnie było na odwrót:P ja byłam dziewica ale nic mu nie powiedziałam:) hihih i nie wiem sama czy on w ogóle się później zorientował:) cieszę się, że zrobiłam to z nim i, że czekałam:) a Ty jak lubisz przejąć inicjatywę, to zrób, chyba, że wolisz dać mu się popisać a w razie wu mu pomożesz:) a po czym wnioskujesz, że jest prawiczkiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za wpis ;] może masz rację wyolbrzymiam trochę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po części z jego wypowiedzi. z pewnej nieporadności ;] facet doświadczony zachowuje się z reguły inaczej bardziej pewnie. Racja zawsze mogę mu pomóc, ale nie chciałam żeby to było wyuzdane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może facet jest po prostu nieśmiały i ma niewielkie doświadczenie i stąd ta jego nieporadność? Zresztą jakie to ma wszystko znaczenie... najważniejsze aby było miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od razu mi humor poprawiliście ;] dziękkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagosc
a może nie będziesz musiała:) bo się dobrze będzie sprawował;) nie przekreślaj go z góry:D ja chyba sobie nieźle poradziłam chociaż nigdy nie lubię inicjować sexu:) wole jak mój M to robi:) a on się na mnie wścieka :D że ja nigdy nie zaczynam :D ale jakoś nie mogę się przełamać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagosc
dodatkowo może mu bardzo na Tobie zależeć i np. bardzo się stresuje, żeby tego nie zepsuć:) to może być miłe:) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onagosc- nie przekreślam ;] nie mam zamiaru. a co do inicjowania czasami możesz się przełamać ;] zawsze przyjemna odmiana dla faceta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech wszystko się potoczy swoim własnym biegiem, jeśli to on będzie chciał przejąć inicjatywę, to niech to zrobi... później to Ty możesz się za niego wziąć, najważniejsze to żeby nie myśleć o głupotach w trakcie ;) Ja sam byłem prawiczkiem jak przespałem się pierwszy raz ze swoją dziewczyną, też o tym nie wiedział i nawet się nie zorientowała... chciałem jej o tym powiedzieć przed, ale uznałem że wtedy mogłaby mnie traktować jakoś szczególnie, albo mogłaby się tego obawiać, więc wolałem siedzieć cicho i aby wszystko potoczyło się jak najbardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeśli tego nie robisz to pomyśl o jego minie i reakcji gdy nagle się tak zachowasz ;D to dopiero będzie niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję wszystkim za takie fajne wypowiedzi ;] muszę się zbierać później zajrzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zadziała. Dawno temu miałem podobnie ale byłem tym "prawiczkiem". Nerwy były spore ale poszło gładko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy go poznalam przysiegal ze jestem jego pierwsza i wlozku tez mi mowil ze jestem jego pierwsza,a rznie mnie jak zawodowy chodz juz paru mnie przelecialo ale takiego sexu jeszcze nie przezywalam i tak nie zaden nie posuwal jak on to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×