Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szaramycha15

15letnie PRZYSZLE MAMY

Polecane posty

Gość Szaramycha15

Dziewczyny jestem w 17tyg ciazy, mam 15 lat, boicie sie? Jestescie gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno zaraz Cie tu zjedzą harpie za to że w tak młodym wieku jesteś w ciąży A co do strachu to ja mam 26l jestem w ciąży i się boję jak sobie poradzę mimo że mam męża i wiele bliskich osób z rodziny Strach jest zawsze albo raczej obawa U Ciebie dochodzi młody wiek ale zobaczysz wszystko się dobrze ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 18 lat i 8 miesiecznego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm25
będzie dobrze, jesteś młodziutka ale wierze że sobie poradzisz...ważne żeby cię mama wspierała i partner jeśli to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro dorosłaś do seksu w tym wieku ... to i czas dorosnąć do ciązy ! proste ... a współżyć to się nie bałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę że w tym wieku ciąża jest już dostateczną nauczką i żadne pouczanie nie jest tu potrzebne a wręcz jest głupie. W tym wieku ciążę powinno się w najwcześniejszym etapie usuwać i zdania nie zmienię ale jeżeli ktoś decyduje się urodzić to życzę wszystkiego najlepszego i tego by szczęście i rodzina nigdy nie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu prawić morały, już na to za późno, teraz uważaj na siebie i obyś miała wsparcie w rodzinie i może partnerze, bo nic o nim nie mówisz. Oj jak młodzież, może nawet bardziej dzieci potrafią sobie psuć życie, gdzie uświadamianie, chyba w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy masz 16 czy 30 lat i tak każda boi sie porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej 14 letniej corki kolezanka ze szkoly w w jej wieku urodzila blizniaki,niesttey jedno jej zmarlo,ona zaszla w ciaze gdy miala 13 lat,poprostu masakra,a na dodatek ona juz nie mieszka z rodzicami tylko ze swoim partnerem ktory jest od niej starszy o 5 lat Szok jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże gdzie te 15-16 letnie dzieci mają rodziców.... Ciąże w tym wieku to w 99% czysta patologia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co prawić jakieś morały.Skoro byłaś na tyle dorosła żeby uprawiać seks trzeba ponieść tego konsekwencje.Trzeba wiedzieć że poród to pikuś w porównaniu do wychowania dziecka.Dziecko też kosztuje więc trzeba będzie je utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 18 lat i 2 letnie dziecko , przez wymog sądowy mieszkałam z matką , ona była opiekunem prawnym synka , jestem cały czas z ojcem dziecka , mieszkamy teraz razem ,cały czas miałam w nim wsparcie , poród miałam szybki , łatwy , i oczywiście się bałam , tyle że nie miałam czasu bać się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przygotowuję program tv, do którego chcę zaprosić nastoletnie dziewczyny, które obecnie są w ciąży i oczekują przyjścia maleństwa na świat. Chcemy porozmawiać z przyszłymi młodymi mamami na temat macierzyństwa w młodym wieku. Zainteresowane przyszłe mamy proszę o wiadomość na adres: pp2013@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×