Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zafiranka

Trojmiasto mieszkanie dla pary

Polecane posty

Gość Zafiranka

Cześć, mam pytanie do dziewczyn z Trójmiasta - gdzie najbardziej opłaca się kupić mieszkanie? Oboje z mężem wynajmujemy na razie mieszkanie w Sopocie, ale z uwagi na nową pracę męża chcemy przeprowadzić się do Gdańska, wiecie gdzie można coś fajnego wynająć lub kupić (ale to w dłuższej perspektywie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WodakAlice
to zależy ile masz kasy :P Jak masz sporo to w centrum jest trochę odnowionych mieszkań + jakiś nowych, jeśli jednak Twój budżet jest szczuplejszy to pewnie coś spoza centrum wchodzi w grę: patrz Kokoszki czy Osowę. Mieszkania tam są tańsze i sporo się buduje a przynajmniej tak słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinkamaja
ja wynajmowałam do niedawna mieszkanie na Wrzeszczu, ładna okolica i w ogóle, ale żeby tam kupić coś swojego - no średnio kogo na to stać ;P. Ja zgodzę się tu z WodaAlice, że wart odlepić się od centrum i poszukać nie co dalej. My z narzeczonym upatrzylismy sobie M2 na Jasieni w Dolinie potegowskiej, stamtąd w-z można do centrum dojechać. Pooglądaj sobie rózne oferty a potem porównaj - bo kazdy ma inny gust przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina Maria
Zastanów się nad zakupem nowego mieszkania od dewelopera. Obejdzie się bez remontów - tylko wykończenie i mieszkasz. Zobacz sobie te oferty deweloperskie z Gdyni: http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/ Co do cen: te można targować z deweloperem, zaś z bankiem można negocjować wysokość oprocentowania. Do tego dochodzi pomoc w postaci MDM na zakup mieszkań z rynku pierwotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś fajnego można wynająć, bądź kupić za pomocą porządnego biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, z tamtych okolic znam jedno sprawdzone, zaufane. Znasz www.jagielska.com.pl? Odsyłam Cię do nich, bo obsługują na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie. Pomagają też wybrać odpowiednie ubezpieczenie. Myślę, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzolinka89
Mi ostatnio wpadło w oko mieszkanie w Rotmance na osiedlu sasankowym - http://www.sasankowe.pl/ Może zajrzyjcie tam? Mają nowe mieszkania, w bardzo atrakcyjnych cenach. Lokalizacja jest spoko, szybko można dotrzeć do centrum. Ogólnie okolica jest bardzo spokojna i cicha. Myślę, że to idealne miejsce dla pary a jeśli macie dziecko lub planujecie to już w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rotmanka to raczej nie Trójmiasto a Pruszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawnie działa biuro ze strony biuro-partner.com. Można do nich podjechać do Gdańska na ul. Czarny Dwór. Najlepiej na początku przedzwonić i się wypytać o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×