Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Campunella

Mam cellulit ale nie chce schudnac jak sie bo pozbyc

Polecane posty

Gość Campunella

Zawsze mialam niedowage i wygladalm jak chodzacy trup. Mam 32 lata i od roku zaczelo mnie troche przybywac stalam sie okraglejsza , mam w koncu biust:) nie widac juz wystajacych zeber. Ale co z tego jak gratis dostalam mego cellulitu na posladkach i udach. Jak cwiczyc zeby nie schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ćwicz ale nie stosuj diety redukcyjnej ale musisz poczytać bo są pewne produkty które celulit uwielbia i z nich trzeba zrezygnować np kawa ze śmietanką . ćwicz dużo na nogi bardziej siłowo niż cardio i przede wszystkim sprawdź jaki masz celulit może to wodny a nie tłuszczowy na nie są różne sposoby. W każdym razie trochę ruchu napewno nie zaszkodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu orbitrek czyli jak rozumie mam cwiczyc na wiekszym obciazeniu ? Z kawy zrezygnowalam juz pol roku temu albo i wiecej biore tabsy anty od roku jakies nowe ,ktore podobno nie zatrzymuja wody w organizmie ale fakt od roku przybylo mi z 5 kg ciesze sie ale tez w przyszlosci nie chce byc gruba wiec musze jednak uwazac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ćwicz z obciążeniem nie musi być największe tak żebyś dała radę i nie nabawiła się kontuzji ćwicząc bez obciążenia spalasz więcej tkanki tłuszczowej ćwicząc z obciążeniem budujesz mięsnie możesz dorzucić jakieś cardio ze 2 razy w tygodniu na palenie trochę tłuszczyku żeby te mięśnie było ładnie widać. To że na tabletkach piszę, że nie zatrzymują wody to różnie z tym bywa jednak to hormony ja bym nie ufała zbytnio więc pij dużo wody i możesz wprowadzić 3x dziennie herbatę z pokrzywy. dodatkowo rób pilingi masaże ja robię maskę z fusów kaway +cynamon+imbir+kakao +trochę oliwy nakładasz i owijasz się folią spożywczą na pół godziny 3 razy w tygodniu po zmyciu nałóż jakieś serum do kąpieli nigdy w gorącej wodzie!!! możeż sypać sól morską spożywczą ja już po miesiącu stosując to wszystko widziałam różnice. Po orbiterku nogi powinny się ładnie ujędrnić do tego możesz robić przysiady fajnie podnosi się pupa :-D. Tylko nie pisz, że nie masz czasu jak się chce to czas się znajdzie ja mam dom rodzinę i dziecko do ogarnięcia daję radę:-D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Dziekuje ci bardzo za pomoc a wiec zabieram sie do walki Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki anty. to syf, pewnie od nich masz ten cellulit. nie ma innej opcji. zatrzymanie wody, lub po prostu reakcja na zmiany hormonalne, bo przeciez po to bierzesz tabletki, zeby wywolac zmiany hormonow w organizmie. masaz banka chinska jest doskonaly na cellulit. poczatkowo, zalezy od ciala, mozesz mic siniaki, ale potem to juz minie. warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirenka
ja też miałam taki problem ale na mnie nie pomagało też ćwiczenie. w końcu po prostu z marszu kupiłam sobie 6 zabiegów w wellderm na cellulit i teraz mam spokój :D zapłaciłam 1200 zł ale opłaciło się w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majq
Wypróbuj detocell aqua, zapewne nabawiłaś się cellulitu wodnego, ale spokojnie nie taki diabeł straszny :) Pomimo tego, że nie chcesz schudnąć to proponuję Ci zwiększenie ruchu, nawet długie spacery wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie chcesz schudnąć to moim zdaniem aktywność fizyczna i ćwiczenia typu basen,rower biegi- będą wskazane i skutecznie pomogą podczas walki z cellulitem. www.WagaStop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majq
Tylko w przypadku bardzo szczupłych osób ćwiczenia raczej powinny być dobrane, aby zwiększać masę, a nie spalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Campunella
Witajcie Po 3 miesiacach walki z cellulitem , musze wam powiedziec ze nie wygralam z nim ale zmniejszyl sie i to duzo. Stosuj*******nki chinskie co drogi dzien Odstawilam tabletki anty ( dopiero pierwszy cykl) Dziennie krem antycellulitowy 2 x w tyg pilling kawowy Masaz szorstka rekawica. Pije wode , zielona herbate , nie pije kawy Odstawila. Slodycze ( choc przez swieta bylo ciezko i czasami nie dalam rady) Choc nie lubie cwiczyc zmuszam sie chocby dziennie po 15 -30 minut Raz orbitrek albo altlas cwiczenia na uda. Biore tabletki na odwodnienie przepisane przez ginekologa ( bo byc moze jest to z tabletek anty) A od jutra zaczynam nakladac sobie guam algi ( drogie strasznie zbieralam 2 msc ) zeby je kupic mam nadzieje ze pomoga mi w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem szczupła z cellulitem, zawsze przed latem robię sobie serię zabiegów endermologii i nie chudnę nic a nic tylko cellulit mam zredukowany i wygładzoną skórę. Chodzę do estetici w Krakowie. Trzeba zrobić serię 10 zabiegów, są bardzo fajne jak masaż w takim specjalnym kostiumie. Dodatkowo piję dużo wody mineralnej i czasem idę na siłownie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki koszt takich zabiegow.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zabiegów polecam ci karboksyterapie i masaże. Zarówno jeden i drugi zabieg daje super efekty. Endermologia to też swego rodzaju masaż lecz ja preferuje raczej techniki manualne niż urządzenia do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci zabiegi endermologii, bo rzeczywiście przynoszą efekty i picie dużej ilości wody mineralnej przy zabiegach. ja mieszkam w Krk i robiłam te zabiegi w Estetica Studio urządzeniem lipo m6 ale w innych miastach pewnie też znajdziesz jakąś dobra endermologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak kryptoreklama... nie jedzcie świństwa i pijcie dużo wody, ruszajcie tyłki i samo zniknie, nie trzeba wydawać forsy na jakieś "niby" zabiegi w klinikach... czy działające cuda masaże. jestem zdania ze ****** mniej świńskiego żarcia wybawia was z cellulitu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×