Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kluseczka2013

Zjadłam dzisiaj kilkudniowe menu

Polecane posty

Gość kluseczka2013

Zjadłam dzisiaj ok 11 kromek chleba z masłem i szynką, talerz zupy, zupkę chińską, 3 jabłka i 4 duże pierniki....wypiłam 3 herbaty (każda miała 2.5 łyżeczki cukru) i 3 kawy. Tak jest od kilku dni. Czuję się strasznie nie tylko psychicznie ale i fizycznie a mimo to wciąż myślę o jedzeniu :(. Najchętniej zjadła bym wszystko co jest w domu. Jestem osobą z otyłością. Wiem, że powinnam schudnąć dla własnego zdrowia. Trochę schudłam, utrzymywałam wagę przez kilka miesięcy a teraz jem jak szalona.Jestem nienormalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kluseczko, znam te problemy. Nie mam teraz czasu pisać. Jeśli chcesz zapraszam na nasz topik, pomożemy jak umiemy, chociaż pewnie jesteś od nas dużo młodsza. Temat : Odchudzanie po 40 Pozdrawiam Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam to samo , od godz 8 rano zjadlam juz ze 3 tys kcal. a dow ieczora daleko masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry nie 3 a 1 tys kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tyle jem codziennie,czasem sporo więcej, tylko menu inne, wyjątkiem są okresy,kiedy mam dietę. Jesli jednak jest to dla Ciebie problem to polecam wizytę u psychiatry lub psychologa( nie piszę tego złośliwie). Skoro nie możesz powstrzymać sie od jedzenia to pewnie ma podłoże emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasibrzuszek31
ja zawsze jak mnie chlop w****i rzucam sie najedzenie niestety to jest po 18 bo ta menda pracuje do 18 i jak wraca to mnie w*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasibrzuszek31
wczoraj sniadanie:jajecznica z 3 jajek ciemn bula kiwi obiad:wafel ryzowy z pieczenia rzymska jablko kolacj serek wiejski papryka a po powrocie w******jacej mendy 10 czekoladek crispello 55 kcal jedna ryz b4azowy z pieczarkami udko kurczaka kawalek pizzy trzy paczki chipsow dwa duze ciacha z bita smietana i popilam pepsi jak swinia jakas az mnie jelita bola bo caly dzien skromnie a wieczorem wyzerka dzis robie dzien jogurtowy musze ocfzyscic jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie 3 listopada wylatuje do rodziny i chyba raczej do niego nie wroce bo przez niego w jakas corobe popadne kiedys mialam inaczej ze stresu nic nie jadlam a teraz przez ta mende rzucam sie na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Tu jest kwestia emocjonalna, pewnie się głodziłaś a to właśnie prowadzi do takiego stanu ;/ Mi pani dla której opiekuję się maluchami chwaliła sobie preparaty odchudzające Forever Slim, połapałam od niej jedno pojemnik w prezencie a też można je dostać na allegro. Jako że najskuteczniej jest brać je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 sztuki w zniżonej cenie. Do tego zaraziła mnie zdrowym odżywianiem. I już w miesiąc spaliłam 9 pierwszych kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z potomkami którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Przed tym byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak dowiedziałam się że tabletki były sprawdzone przez głównego inspektora sanitarnego i przyjęte do sprzedaży w Polsce co potwierdza ich pewność a to jest istotne i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie analizy co umieszcza ich w niepewności pod kontem bezpieczeństwa. Skład to tylko naturalne składniki co jeszcze nasila mój spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×