Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobic zeby jesc wiecej ryb

Polecane posty

Gość gość

Mam ochotę zmienić trochę nawyki żywieniowe mojej rodziny. Jak to zrobić żebyśmy jedli więcej ryb a mniej mięsa ? Jest tu ktoś u kogo w domu ryba często gości na stole ? Macie jakieś fajne przepisy, pomysły na rybę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki podział obiadowy na tydzień (mniej więcej oczywiście, bo życie jest nieprzewidywalne :) ) 3 razy mięso 2 razy ryba 2 razy jarskie oprócz tego raz w tygodniu MUSI być pasta rybna bo się dopominają :), jemy też śledzie marynowane, albo krewetki na inny posiłek Rybę staram się robić jak najprościej. Podstawa to dobrze zaopatrzony sklep rybny, bo mi smakuje tylko świeża ryba, mrożone wolę sobie darować, chyba, że kupuję więcej świeżutkiej ryby i sama mrożę. Wystarczy porcje ryby przyprawić : solą, białym pieprzem, sokiem z cytryny, ulubioną zieleniną (koperek, pietruszka, oregano, bazylia) i oliwą (albo masłem). Zostawić na godzinę, żeby smaki przeszły, albo na całą noc w lodówce. Upiec. i już. Nasz ulubiony zestaw rybny: pieczona ryba, pieczone ćwiartki ziemniaków (można wcześniej obgotować), sos jogurtowo-czosnkowy + dowolna sałata. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz problem :O chcesz jesc wiecej ryb to je kupujesz i robisz na obiad. Co to za filozofia zamiast kotleta w niedziele zrobić rybę. Bez sensu ten topik. Ludzie myslcie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłek
Ja ryb za dużo nie jadam, więc kwasy omega-3 uzupełniam inaczej - ponoć 2 łyżki oleju rzepakowego pokrywają dzienne zapotrzebowanie i tego się trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań reklamować ten rzepak i wciskać kity! to wcale nie jest najlepszy i idealny olej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×