Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skalpel

Polecane posty

Gość gość

Chcialam dzisiaj zrobic skalpel Chodakowskiej i masakra doszlam do polowy i padlam.To chyba nie dla mnie naprawde jest ciezko,teraz leze obolala i juz boje sie jutra.Chyba juz nie bede tego robila to chyba nie dla mnie,nie podobaja mi sie te cwiczenia.Szkoda bo widac efekty po dziewczynach na fb. Jak z wami bylo na poczatku skalpela???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomea 30
Hej nie poddawaj sie;)ja dzis 3 dzien cwicze jest ciezko nie powiem,ale dzis naprawde poczulam sie....super lekka po cwiczeniach;)szczerze to juz nie moge sie doczekac kolejnego treningu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja ćwiczę od zeszłego poniedziałku.I pierwszy trening to była masakra myślałam ze ducha wyzionę...Na drugi dzień chodzić nie mogłam he he Ale z dnia na dzień było coraz lepiej od wczoraj zaczęłam turbo spalanie i teraz skalpel to tylko rozgrzewka w porównaniu do turbo Nie poddawaj się rób codziennie jedno ćwiczenie więcej i dasz radę a jak nie to moze zacznij od tych 6min ćwiczen.Nie warto sie katować skoro nie dajesz rady i zaraz zrezygnujesz a tymi 6min treningami troche sie zachartujesz:-) i przygotujesz ciało do większego wysiłku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuję te 6-cio minutowki dobry pomysl.zobaczymy jutro jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz nie miec zuplenie kondycji i chyba nigdy nie chodzilkas na fitness, silownie i nie jezdzisz nawet na rowerze? skalpel jest banalnie prosty, tempo b. wolne dla kazdego. co innego niz np. killer, tam juz tempo jest szybsze i wysiadanie w polowie przy pierwszym razie mialoby uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Zawsze mnie trochę dziwi, jak ludzie piszą "omg, zrobiłam minutę skalpela i padłam". Skalpel to naprawdę proste ćwiczenia, trochę mięśnie pracują ale nie ma nawet chwili aerobu... Rozumiem, jeśli ktoś jest rzeczywiście otyły i nigdy się nie ruszał, ale jeśli nie masz otyłości olbrzymiej i jesteś młoda no to lepiej nie rezygnuj bo z Twoją formą naprawdę jest źle i powinnaś jak najszybciej coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobic może najpierw 30 day shred jilian michaels to 30 minut rewelacyjne efety jak nie dajesz rady 40 minut z ewką spróbuj 30 minut z jilian nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt nie cwiczylam praktycznie cale zycie mam 29 lat,w szkole na wf obijalam sie nie cwiczylam prawie nigdy i nigdy nie bylam na fitness i z tad brak kondycji.teraz od 2 wrzesnia jezdze na rowerze i biegam jak mozna to tak nazwac (marszobieg raczej) i powiem wam szczerze ze od tego 2 wrzesnia wiecej teraz przecwiczylam niz przez cale moje zycie taka jest smutna prawda.z kondycja jest troche lepiej bo na poczatku nawet jednego kolka na boisku nie moglam przebiec bardzo wolnym tempem a teraz robie po ok 30 kolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×