Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hej dziewczyny czy szukacie fajnej pracy we Wloszech

Polecane posty

Gość gość

Jestem Polka i od 12 lat mam swoj prywatny club nocny w provincji Rovigo.Zaoferuje dobrze platna i legalna prace na stanowisku Hostess dla dziewczyn od 18-36 lat.Wymagane jest poczucie humoru ,bezkonfliktowosc ,estetyczny wyglad i chec do pracy.Hostessy w moim Klubie maja za zadanie jedynie towarzyszenie innym czlonkom klubu i zamawianiu koktajli (ktore niekoniecznie mosza byc alkocholowe)Wszelka inna dzialalnosc jest zabroniona.Na poczatku nie jest konieczna dobra znajomosc jezyka Wloskiego ,ja zawsze pomoge a tego jezyka mozna sie szybko nauczyc bo jest bardzo prosty.Pracuja tez zawsze u mnie inne Polki.Zapewniam zakwaterowanie,darmowy dojazd do pracy,zalatwiam za darmo tez ubezpieczenie lekarskie,legalny kontrakt na prace,bezpieczenstwo oraz wszelka pomoc.Zarobki sa wysokie ! Zarobione pieniadze wyplacam codziennie !Polki w tym rejonie maja bardzo dobra opinie.Lokal jest bardzo przytulny i panuje w nim mila rodzinna atmosfera ,czesto sluchamy polskiej muzyki a pod koniec tygodnia jest szwedzki stol.Zainteresowane prosze o kontakt Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk_kkk
ja jestem zainteresowana - jak się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×