Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ulegli faceci

Polecane posty

Gość gość

Są tu tacy?Baaardzo ulegli,spełniający wszystkie zachcianki swojej Pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko kwestia ceny . Jak się da to się ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1234_
Taki facet to już nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę określenie utrzymanek . A co Wam wolno a nam nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
100% uległych tu raczej nie znajdziesz, może na forach związanych z tym tematem. Ja sam nie mam raczej uległej natury i nie wyobrażam sobie związku albo życia w stylu Femdom co nie znaczy że mnie to nie kręci. Ta fantazja prześladuje mnie od bardzo dawna choć jestem młody. Nie mam tu na myśli stałego zwiazku raczej spotkania w klimacie uległosci i dominacji. Na jej spełnienie nigdy sie jeszcze nie odważyłem. Nigdy tez nie spotkałem kobiety którą by też to podniecało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrra
ja podobnie jak wyżej. Tylko spotkania w klimacie dominująca-uległy. Jak styl życia- no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
Trzeba jednak przyznać ze to kobiety częściej wolą być zdominowane niż dominować. Stąd trudność w znalezieniu takiej partnerki. Mnie osobiście powstrzymuje kwestia dyskrecji, nikomu nie chwaliłem sie tą fantazją i wolał by żeby tak pozostało he. Zastanawiałem sie skąd u mnie takie upodobania i sadze ze moga być zwiazane z moim fetyszem kobiecych stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza22 londyn
do zdominowania nadaja sie najlepiej ci z malymi ptaszkami :) wtedy to lepiej plynie no i jest lepszy ubaw. mam takiego jednego, poki co do zabaw online ale przyznam, ze bardzo wyzwalajace jest cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
Mam pytanie do kobiet lubiących dominacje i klimaty femdom lub takie które jak ja tyko na razie fantazjują ale nigdy nie próbowały (jesli sa tu takie i czytają). Jaki rodzaj dominacji najbardziej lubicie, co was w tym najbardziej podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by najbardziej podniecało nie żadne BDSM czy FEMDOM,ale zabawa w delikatną dominację,wobec pociągającej mnie laski,ale takiej nie dla mnie,np.pieszczoty jej stóp jak wróci z randki z innym,ściąganie jej wtedy szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
hehe tak czułem że sie tu pojawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściąganie szpileczekiiiiiiiiii
a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściąganie szpileczekiiiiiiiiii
fajnie by się tak pobawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie dominowac, najpierw jak facet ukleknie i mnie wylize, poznie ja siadam a on sie zajmuje moimi stopami, uwielbiam to. Potem znowu dlugo lize i lize. I na koniec sie kladzie na plecach a ja mu siadam na twarzy. Miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściąganie szpilekiiiiiiiiiiiii
a co ci wyliże,stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam widzieć na twarzy mężczyzny grymas bólu. Zaczynałam od drapania facetowi pleców do krwi podczas seksu i na maksa mnie to podniecało. Później zamieniłam faceta na lepszy model. Wtedy nabrałam więcej śmiałości i było coraz bardziej ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 16 55
Żeby nie łączyć nas w jedno zaznaczę, że gość wyżej to inna dominująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dochodzę na jego twarzy a on jest juz mega podniecony i mnie prosi zebym go zerznela. Ale ja nie robie tego... chce zeby blagal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ściąganie szpilekiiiiiiiiiiiii
a mojej fantazji żadna nie chce spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię te jego blagalne spojrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daje mu chwilę zeby ochlonał, on jest ostro podniecony,ale grzecznie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
A wiec jednak są tu takie kobiety:) Bardzo ciekawe opisy. Mnie osobiście najbardziej podnieca świadomość uległości, poniżenia przed Pania he. Bardziej dominacja psychiczna wykonywanie poleceń i rozkazów (uwielbiam stópki i lizanie obu dziurek) Mniej podnieca mnie fizyczna dominacja lanie, chłosta ból. (no chyba ze w lżejszej formie) Domina zawsze kojarzy sie z kobieta w czarnym lateksowym stroju kozakach z biczem w dłoni eheh strasznie to surowe bardziej kręci mnie taki erotyzm szpilki pończochy (biurowy strój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym czasie kazę mu lizać pupę... i potem polzyc sie na plecy i ostro go ujeżdżam. CUDNE to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Earl_Grey
A czy sa kobiety które nigdy dominacji nie próbowały ale fantazjują o tym? wiek bez róznicy ciekaw jestem czy są a np boja sie spróbowac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu sie wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam faceta,który jest bardzo uległy,i mówię o uległości psychicznej.Nie znęcam się nad nim fizycznie,choc nie ukrywam czasami dostaje lanie,ale siniaków raczej nie ma.Kary natomiast wymierzam skrupulatnie i konsekwentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np jakie kary mu dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mu wymierzasz kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest podniecające o tych laniach dawanych facetowi,a nie jakieś mitomaństwo poprzedniczek,czym go bijesz,jak mocno,czy go to podnieca,czy musi czekać na karę,czy podać ci narzędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×