Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ulegli faceci

Polecane posty

Gość kries
acha.jeszcze jedno uwielbiam takze uderzanie,bicie po jadrach.Bardzo mnie podnieca bol jader.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Jakoś mnie to nie przekonuje :D Już chyba wolałbym odwrotnie, że to ja dominuję. Kobieta która przewodzi i Cię bije? Kiedyś sobie mówiłem, że fajnie by było spróbować wszystkiego, ale mnie już wku*wia lekki przeciąg podczas stosunku a co dopiero bicie po jajach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekk28
ja jestem wrazliwy i emocjonalny chlopak, szukam obecnie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekk28
z wawy jak ktos chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat wiąż żyje, szkoda jednak że wpisy tylko mężczyzn. Mnie również nie przekonuje bicie. Ból nie podnieca mnie za bardzo, bardziej dominacja psychiczna świadomość upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kries
Bo nie wiecie o co chodzi a chodzi o to ze ona widzi moje jaja,specjalnie w nie uderza i w ten sposob nade mna dominuje.Chodzi o kwintesencje meskosci w jej dloniach i pod jej widzimisie.O to chodzi.W zyciu to ja jestem dominatorem i to typowym.Seks to tylko zabawa.Tak to traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tam kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekp
ja jestem chętny z rzeszowa 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tall_small
Ja jestem typem uległego faceta. Spełniałbym wszystkie zachcianki swojej Pani. Chciałbym być tak totalnie zdominowanym, pozbawionym zupełnie własnej woli. I tak jak napisała Iza22londyn - faktycznie mam maleńkiego ptaszka (i to wszystko tak samo wychodzi naturalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jest domina z Przemyśla ? Chętnie poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, Ja też uwielbiam te klimaty lubię bardziej takie młode wariatki, One bardziej potrafią kpić i poniżać w pomysłowy i perwersyjny sposób. Mogłaby mnie związać, założyć worek na głowę. I zaprosić jakąś zaufaną koleżankę i poniżać mnie na maks we dwie.Albo bym był tylko dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej szukam kobiety która zrobi ze mnie swoją dziewczynke podnieca mnie ogólnie temat ABDL ale chciałbym żeby mnie jakaś kobieta zmusiła np do bycia jej dzieckiem córeczką.szukam chętnej jak coś to priv 61684368 priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są tu tacy bardzo ulegli spełniający zachcianki swojej Pani ,, jeśli chodzi o to to ja jestem chętny i gotowy dla Pani zrobić wszystko czego sobie zapragniesz nie ma rzeczy nie możliwych dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmd
A ja przy okazji tego tematu mam pytanie do dominujących kobiet. Czy wolicie mieć podanego uległego faceta jak na tacy? Takiego, który od razu deklaruje, że zrobi dla Was wszystko? Czy też mężczyznę, którego stopniowo będziecie naginać do swojej woli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu jest pies pogrzebany, kobiety dominujące szukają dominującego samca by z czasem zrobić z niego uległego psa, lubią walczyć. Niestety mi się to przytrafilo, zostałem wytresowany całkowicie a gdy już byłem posłuszny i na każde skinienie, robiłem extremalne rzeczy by moja Pani była usatysfakcjonowana klimaty cuckold i obciąganie facetom. Potem ja to znudziło bo ze mną osiągnęła szczyt władzy, zostawila mnie i teraz dominuje innego. Powrotu już nie ma do normalności, pragnę uległości ale żadna pani mnie nie chce, wola same tresować a nie brać wytresowane pieski. No chyba że za kasę ale to nie dominacja tylko prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zeb byl babo wzjol by odrazu takiego juz ulozonego co nawet zeb rznol mnje inny na jego oczach cierpialby ale nic mi nizrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×