Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina ewela

Mojemu facetowi chyba spadlo libido

Polecane posty

Gość ewelina ewela

Jestesmy razem 6 lat ,na poczatku byl demonem sexu,czesto sie kochalismy ,on inicjowal i w ogole bylo mega:) ostatnimi czasy ,kochamy sie moze raz na miesiac:( jestem zalamana ,bo to dla mnie za malo,chcialabym nawet co drugi ,trzeci dzien!,dwa razy na tydzien to dla mnie minimum, on tlumaczy to tym ,ze mamy rozne zmiany w pracy ,mijamy sie ,lub on jest zmeczony,albo ja..ale ja nawet jak jestm zmeczona to jakby zaczal sie dobierac bylabym zadowolona:) o co tu chodzi?dzis oboje mamy wolne ,wiec ,ja sobie siedze na kompiwe a on nagla wrocil z lazienki i mowi ;wypnij sie ,noz kurde ,odechcialo mi sie ,bo powinien sie rzucic na mnie ,zaczac dobierac a nie taki tekst po miesiacu posuchy:( ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki ze tak to powiem ale rzucil tekst jak do d****i. bylo mu odp zeby sam reka teraz sobie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscinnie Ona
To ja podobnie mam. Kochamy sie raz w tygodniu. Zawsze to ja musze okazac inicjatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina ewela
Dodam ze nie kochalismy sie dzis,bo ja sie nie wypielam ,a on uznal ze mu odmowilam ,a pozniej jeszcze nazwal mnie kloda i ze to ja powinnam cos robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina ewela
A jednak wczoraj kochaliśmy sie :) tylko tak sobie mysle kiedy bedzie nastepny raz... oby nie za miesiac/// cholewa ,a mowiaz ze mlodszy partner jest idealnie dopasowany do starszej partnerki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×