Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listoooooopad

Z żadnym innym facetem nie mogę dojść

Polecane posty

Gość listoooooopad

Odkąd rozstałam się z facetem, z którym byłam 7 lat, spotykałam się z dwoma mężczyznami. Z pierwszym seks super, mimo że kochaliśmy się conajmniej kilkanaście razy w czasie trwania naszej znajomości ani razu nie miałam orgazmu, choć on się bardzo starał. Teraz spotykam się z innym i znów jest to samo. Nie jest tak fajnie jak z poprzednim, ale też ok. Kochaliśmy się już 4 razy a ja ani razu nie doszłam. Chociaż w jego przypadku jest tak że to on bardzo szybko dochodzi. Co jest do cholery? Czy ja mam jakąś blokadę, jak to zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałaś się, czy było coś w tamtym związku, czego teraz brak? Może więcej zaufania, jakieś fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listoooooopad
Może więcej zaufania, nie wiem w końcu bylismy ze sobą 7 lat. Ale to już nie wróci i nie wiem co mam robić. Ostatnio usłyszałam od faceta że jestem chyba jakimś "maratończykiem" ech....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się, co Cię nakręca. Zaufanie w życiu zaufanie w seksie to mogą być różne sprawy i w tym drugim przypadku można je budować np. spełniając z partnerem jakąś erotyczną fantazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×