Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zapłacić kobiecie za umycie okien oraz wyprasowanie i powieszenie firan

Polecane posty

Gość gość

jestem w zaawansowanej ciąży i znalazłam ogłoszenie "umyje okna, posprzątam" - chce zapłacić kobiecie za umycie 5 okien+drzwi balkonowe oraz wyprasowanie i rozwieszenie firanek (będą już wyprane, rozłożone, mało zagniecione) - ile powinnam jej zapłacić, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu gość
też pomyślałam o 100zł i dajesz jej preparaty do mycia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kobieta może Ci powiedzieć ile bierze. Swoją drogą znam jedną i ona bierze ok20 zł za okno (duże). Inna dziewczyna bierze 10 zł za godzinę sprzątania/mycia okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płace dziewczynie za mycie , wieszanie firan 10 zł za godzinę , myślę ze to rozsądna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też 10 zł płacę za godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tyle roboty to ja bym dała 200zł no sorry ale troche się musi dziewczyna narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie przychodzi babka sprzątać i ma ustalone15zl/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zarna
200? No bez przesady, zajmie jej to max 3h, ktora z was zarabia 200 dniowka? Juz nie mowiac o tym ze ona ma tyle zarobic za 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 zl od standartowego okna +40 zl od balkonowego .W tym pranie ,prasowanie i wieszanie firanek .Chyba ze zaprzyjazniona p Bronia to robi to troche taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.10.13 [zgłoś do usunięcia] cie zarna 200? No bez przesady, zajmie jej to max 3h, ktora z was zarabia 200 dniowka? Juz nie mowiac o tym ze ona ma tyle zarobic za 3h. ooooooooooooo A jak to wyliczylas ,ze 3 godziny jej to zajmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny,5 okien i drzwi to juz masz 1/2 godziny na kazde okno a gdzie prasowanie i wieszanie-na pewno trzeba przeznaczyc wiecej czasu,ale 100zl jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100zł za umycie 5 okien, 6 z balkonem?? :D :D :D :D dawajcie bogacze! w całym waszym bloku moge wam pomyc, jak za 6 okien dostane 100zl :D ja na etatcie zarabiam 7,5o na godzine (na reke) i musze sie narobic naprawde jak wol, a wy tu za wymycie szybek proponujecie 100zl :D oczywiscie pisza to tylko te osoby, ktore chcialyby tyle zarobic, lub te fantastki , ktorych maz zarabia 70 000 miesiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż nie zarabia 70 000 ale za umycie okien pani która u nas myje dostaje 200zl (6 okien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądźcie śmieszne 200zl to nie są jakieś wielkie sumy...więc nie wiem czemu ktoś pisze "fantastki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sama jest biedna i chce sie wyzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zarna
Skad to wyliczylam? Z nikad, co ty myslisz ze ja nigdy okien nie mylam? Autorko szukaj kogos kto cene za godzine podaje bo to chyba bedzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Moim zdaniem 200 zl ti jest przesada, ludziena budowach zarabiaja po 100-120 zl za 10 h a jej to tyle na pewno nie zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa rone okna, niektore bardo latwe w yciu, inne w starym budownictwie trudne i wysoko. genarlnie place 12 zl za godzine. Nie sadze,zeby jej to zajelo wiecej niz 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie zarna
No wlasnie, nawet niech jej to zajmie i 5 godzin, bo nie wiemy z jakimi oknami mamy do czynienia, to mimo wszystko uwazam ze 200 zl to gruba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
czemu same nie myjecie okien? ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mycie okien panie biorą zazwyczaj więcej niż za standardowe sprzątanie. Z prostego względu, że jest ciężej. Ja miałam panią do sprzątania jak byłam w ciąży, ale za mycie okien płaciłam jej extra, nie należało to do jej codziennych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łapy wam ucieło? nie mozecie 2 razy w roku same okien umyc? tak w ramach aerobiku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
jakie 2 razy w roku?! ja myję co miesiąc. takie uroki mieszkania w centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tootsiee
aha, to masz neizłe hobby :D:D co m-c okna myć Jakbym miała myć co m-c ... chyba bym oszlała, no chybe ze sa to jakies 4 okienka ;) to inna sparwa. Ja mam duży dom, i wielkie okna niestety (albo STETY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
no niestety nie mam wyboru. na szczęście mam tylko 5 okien. myję je często, więc nie muszę ich szorować, a cała "przyjemność" to 1, max. 1,5 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2x w roku okna myc ? :O ja tez myje rz w miesiaca , w ogole dbam o czytsosc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p*********e hipolicie :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich . Moim zdaniem sumienie własne jest bardzo dobrym doradcą a więc jeśli decydujesz się na panią która będzie myć okna to pomyśl o sobie i swoim stanie zdrowia pieniądze szczęścia nie dadzą a zdrowie mamy tylko jedno i za żadne pieniądze nie kupisz zdrowia więc szczerze zapłać pani za pracę podziękuj i zostań sobą a wszystko będzie ok :)Pozdrawiam .PS myślę że to 200 zł byłoby godne za wykonaną pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis umylam okna za 80zl 42okna w tym balkonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×