Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edguar

uregulowanie kontaktow z dzieckiem

Polecane posty

Gość edguar

Kochani mam taki problem moja siostra wyrzuciła męża z domu ponieważ od dawna nie pracował regularnie tzn pol roku nie miała pracy potem 3 miesiące dorywcza itd mało tego pił i robił awantury o wszystko nawet o to ze idzie z dzieckiem prywatnie do lekarza a on nie ma na papierosy oraz robil wszystko na złość brudził w domu żeby miała więcej pracy wyzywał ja przy dzieciach itp. on teraz chce brać dzieci do siebie jednakże siostra nie chce tego gdyż boi się ze młodsze dziecko będzie pojone piwem przez niego i matkę jego ponieważ już kiedyś tak było i przez to chłopczyk jest opóźniony w rozwoju mało tego ojciec nie chce powiedzieć gdzie mieszka i próbuję wynieść jej wszystko z domu . wiem ze musi wnieść o alimenty już to napisałam ale teraz oprócz wniosku o widzenia dzieci zastanawiam co jeszcze musi napisać może ktoś mial z was podobna sytuacje proszę o odpowiedz i z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi napisać wniosek o tymczasowe uregulowania spotkań w taki sposób, żeby te spotkania odbywały się w jej obecności. W uzasadnieniu trzeba napisać, że mąż jest alkoholikiem, że bywa agresywny, że nie jest w stanie sprawować sam opieki nad dziećmi, że jest nieodpowiedzialny (podać przykłady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×