Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studentt

Witam

Polecane posty

Świetny temat na spam Jukana i Gościa, pozdrawiam. Studentt mogę Cię uczyć "jak zdobyć hejterów i nie znaleźć żadnej ciekawej dziewczyny w 2dni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ? :D cho na miala :P x x Desperacie , nie nadużywaj mojego nika nadaremno :) "Student medycyny, 21 lat, szuka fajnej miłej dziewczyny, najlepiej młodszej."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie na to czas :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziecię, spamujesz komuś w temacie, podaj tego maila i adorujcie się wzajemnie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi szczylu z niewyjściową mordą i usypiającym charakterem, zmuś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże jaka riposta, muszę gdzieś zapisać, najlepiej na annałach historii, takiż to wielki cytat. Nie wiem kto chce tego maila, ale chyba tylko po to by wysyłać ci na niego reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie te osoby które z tobą nigdy nie pogadają i nigdy cię nie zauważą , skrytomasturbatorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne rzeczy, nigdy nie pogadam z kimś o nicku Gość. Gratulacje, że potrafisz ich rozróżniać, widać, że musiałeś spędzić tu wiele lat. Nie muszę nawet dodawać żadnego epitetu żeby cię poniżyć. Sam to świetnie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby cię poniżyć wystarczy zrobić to : x "Student medycyny, 21 lat, szuka fajnej miłej dziewczyny, najlepiej młodszej." DESPERAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, koniec świata, obciąłeś mi mosznę. W XXI wieku dałem ogłoszenie do internetu, Boże nieeeeeeeee... Masz taki groźny opis, że gdybym był w gimnazjum, to powiem ci, że po raz pierwszy zes*ałbym się w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie czekaj z niewyjściową mordą i choojowym charakterem to możesz co najwyżej dalej walić konia pod koleżanki z roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprawdę powiadam CI każdy twój kontakt z kobietą w necie skończy się niczym nożem ucięty gdy tylko wyślesz fotę swojej mordy :classic_cool: może skończ studia , zrób specjalizację chirurga plastycznego i pobaw się w sponsoring , to jest coś akurat dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken znów nie poroochał i toczy pianę z pyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, niech się wścieka, myśli, że trafił w czuły punkt, podejrzewam że z autopsji takie wnioski, ale się myli. Mi to wystarcza, co więcej z chęcią rzucę mu jeszcze kawałek kiełbaski, bo tak fajnie szczeka :) Piesek zza krat nawet dobrze ugryźć nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba nie rozumiesz co sam piszesz :D jedym który szczeka jesteś ty :classic_cool: chcesz żebym sobie poszedł bo ci przeszkadza :) skoro jesteś nie czytatym tłukiem to jakim cudem studiujesz tą medycynę ? teraz przyjmują byle kogo ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×