Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kawamawa

restauracja w Krakowie proszę o pomoc

Polecane posty

Gość kawamawa

Dziewczyny, znacie może jakąś fajną restaurację w Krakowie na kolację rocznicową z facetem? Przyznam,że raczej się nie orientuję w restauracjach :) Fajnie jakby była raczej klimatyczna, najlepiej chociaż trochę elegancka, ale żeby nie zabijała cenami, pewnie wiecie o co mi chodzi :) Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej w bramie albo w piwnicy winko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzynek robił żarcie na moją studniówkę, nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawamawa
Widzę, że podszywacze działają ;) nie ja pisałam o tym Wierzynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkaaa12
Kuchnia portugalska? Pyszne jedzenie? Spokojne, intymne wnetrze? :) Polecam http://piri.krakow.pl/. Smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? to facet powiniemn szukac 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no i do tego faceta nawet nie stac ma obiad? co to jest jak tak mpzma sama szukasz restauracji i facet bidak?? 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka1982
Mekong przy ulicy Kamieńskiego 11. Początkowo obawiałam się " innych smaków" niż codzienny schabowy i ziemnaiki. Nie żałuję. Jedzenie pierwsza klasa. Randka z mężem udana, a obsługa bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochamjedzenie
A lubisz smaki wschodu? Ja odkryłam ostatnio super Knajpkę Mekong przy Kamieńskiego 11 żarełko pierwsza klasa. Sajgonki i paluszki krabowe zarąbiste. Zupa Won Ton też bardzo dobra. Ceny atrakcyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarazer
Tak, ja też byłam w tym Mekongu. Knajpka bardzo fajna, choć kiedyś byłam w restuaracji w podobnym klimacie i się sparzyłam. Tutaj jednak jedzenie świeże i pachnące. Spędziłam tam swoje 30 urodziny ;) Lokal godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mekong - świetna knajpka zgadzam się z przedmówczynią - może nie jestem stałym bywalcem ale tak często jak odwiedzam Kraków tak staram się zajrzeć. :) Niedawno odkryłam pizzerie i restauracje Krakowskie Metro - dobre jedzenie mają, ceny również przyzwoite :) http://krakowskiemetro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaas
Wszystko zależy od tego co lubicie jeść :) Ale dosyć spory wybór jest w http://podbaranem.com/ i jagnięcina i drób i rybki a także dania wegetariańskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznie i do syta można zjeść w indyjskiej restauracji Ganesh. To ostatnio moje kulinarne odkrycie w Krakowie. Nie dość że w kuchni trzymają poziom, to jeszcze sam wystrój lokalu mi się bardzo podoba. Fajnie widać na zdjęciach na ich stronce jak to wszystko się prezentuje. Super połączenie klasyki krakowskich, starych murów z egzotyką Indii. Można też tutaj zamówić jedzenie z dowozem, co mi się parę razy zdarzyło i też polecam. Sprawnie doręczają, ładnie opakowane, jeszcze ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczka21
jak nie wiem gdzie iść coś zjeść w Krakowie... to idę do damarco :P oni są dobrzy na każdą okazję :) jedzenie robi szał a to najważniejsze. ale też można miło posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbarkaWoj
Mnie kiedyś mąż zabrał do restauracji pod złotą pipą właśnie w Krakowie. :D Miał wyjść żart ale okazało się że to na prawdę świetne miejsce! i mają przepyszne dania <3 O ta restauracja http://restauracja-pipa.pl/pl.kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kymynkowaj
potwierdzam, byłam w zeszłym tygodniu. restauracja piwnica pod złotą pipą to odkrycie ostatniego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaHarka
co to za piwnica pod złotą pipą??? nazwa taka dość dziwna :D :D jest raczej taka do posiedzenia ze znajomymi na luzie czy powinnam się spodziewać czegoś 'eleganckiego'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśda
ta piwnica to restauracja w staropolskim/galicyjskim stylu. bardzo fajnie jest, ogólnie rzecz biorąc i na kolację i na wyjście ze znajomymi. :) ja bardzo libię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaHarka
Wiem już, byłam tam :D :D Fajnie jest nawet, całkiem spoko klimat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waskolska
Oooo. Ja też chciałam polecić piwnicę :) jest cudowna, ostatnio mój małżonek zebrał się na gest i mnie tam zabrał. uwielbiam to miejsce. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataJen
Piwnica pod złotą pipą na floriańskiej - zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie jeżeli chodzi o jedzenie. Byłam kilkukrotnie i zawsze wychodziłam bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam789

Parę dni temu pierwszy raz kupowałem z Maxi Pizza i smakowała 😉 W sumie najbardziej byłem szczęśliwy że tak szybko dowieźli bo głodny już byłem sakramencko, także to też na pewno wpłynęło na pozytywny odbiór smaku 🙂 Na stronie maxipizza.pl można ich menu sprawdzić i kontakty na lokale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniss
Dnia 30.10.2017 o 20:22, Gość JoannaHarka napisał:

co to za piwnica pod złotą pipą??? nazwa taka dość dziwna 😄😄 jest raczej taka do posiedzenia ze znajomymi na luzie czy powinnam się spodziewać czegoś 'eleganckiego'?

spokojnie możesz się tam wybrać ze znajomymi ale i też smacznie zjesz. a nazwa pochodzi z książki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilora

ja organizowałam urodziny ojca w Trattoria Venezia w Podgórzynie Starym. Bardzo fajna knajpa, klimat rodzinny i przyjazny. Szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona że trafiłam tam bo impreza doskonale się udała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baac

W Maxipizza byłeś? Bardzo dobre jedzenie, świetnie wypieczona pizza, smaczne makarony, mogę ich tylko polecać. Nieważne czy na miejscu czy z dowozem to jedzenie jest tak samo świeże i ciepłe. Nie ociągają się z dostawą, u nich zazwyczaj czeka się max 30 minut i trzymają się tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witkaw

Na sushi warto iść w Krakowie do Sakany. Warto, bo jedzenie jest mega smaczne, przygotowane ze świeżych składników przez fajnych sushimasterów, z którymi można porozmawiać i powiedzieć, czego się oczekuje. Generalnie spędzony czas upływa relaksująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami

Potwierdzam. Sakana super miejsce na randkę, spotkanie czy tylko do posiedzenia, popatrzenia jak się robi sushi. Jest idealnie skomponowane, świeże, smaczne. Najlepsze jakie jadłam. Nie ukrywam że smakowały mi również pierożki Gyoza, fasolka edamane i japońskie pikle. Oprócz sushi warto spróbować dań z grilla. Widok z ogromnych okien na Błonia przepiękny. Obok Park Jordana . więc po posiłku można pójść na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Jadłam nie dawno bardzo dobry obiad w resturacji pod Pod  Leliwą w Krakowie https://www.facebook.com/slawkowska13.15/ .Mega pyszne jedzenie maja i bardzo mi smakowało. Mogę ich jak najbardziej polecać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 18.03.2019 o 15:28, Gość baac napisał:

W Maxipizza byłeś? Bardzo dobre jedzenie, świetnie wypieczona pizza, smaczne makarony, mogę ich tylko polecać. Nieważne czy na miejscu czy z dowozem to jedzenie jest tak samo świeże i ciepłe. Nie ociągają się z dostawą, u nich zazwyczaj czeka się max 30 minut i trzymają się tego czasu.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×