Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość 33

Pranie o tej porze roku

Polecane posty

Gość Gość 33

Jak sobie radzicie z praniem o tej porze roku ?Na dworze nie schnie,w domu ogrzewanie też nie jest włączone cały dzień więc nie ma za bardzo jak wyschnąć ,suszarki nie mam i klops bo pranie smierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam na suszarkę i jeśli jest ciepło to wystawiam na balkon żeby przewiało a jeśli nie to rozkładam suszarkę w sypialni i schnie, dzień, dwa i wszystko jest suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valvukooo
jak to nie schnei na dworze?:D żartujesz sobie?? oczywiście że schnie, teraz temp. ponad 15 st. w dzień i pranie ci nie schnie? w domu na kaloryferze tez nei? nie oszczedzaj tylko włącz ogrzewanie, przynajmenij na czas suszenia prania... bo bedziesz miała grzyb w domu, śmierdzące zatęche pranie...:O co to za oszczędność?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeansy na przykład mi nie wyschną na dworze ,muszę dosuszać.Jak coś cienkiego ,to nie ma kłopotu ,ale jakieś grubsze rzeczy muszę dosuszyć w domu.Na ogrzewaniu nie oszczędzam ,po prostu jak jest na dworze ciepło ,to w domu też jest ciepło i puszczam dopiero wieczorem . Chodzi o to ,że jest ładna pogoda,ale jest wilgotno i mam kłopot z praniem,bo piorę naprawdę dużo.Ok,chyba tylko ja mam taki problem.Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggerrrom
a na którym biegunie mieszkasz, przepraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×