Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta_biznesplany

Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Polecane posty

Gość Marta_biznesplany

Witam, Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną wszystkie osoby planujące otwarcie własnej działalności a przede wszystkim potrzebujące wsparcia finansowego, które oferuje nam Fundusz Pracy jak i również Europejski Fundusz Społeczny. www: www.biznesplany24.com.pl e-mail: biznesplany@biznesplany24.com.pl Z poważaniem Marta K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po roku zamkniecie działalności gospodarczej dobrze ze juz nie trzeba pisac biznesplanu, dostalm dotacje z urzedu pracy juz sie nie pisze biznesplanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Niedługo będę startował z własnym biznesem, więc kasa jest potrzebna i to bardzo. Staram się o pieniądze z UP, zobaczymy co z tego wyjdzie, poza tym będę też z kredytu korzystał, z paru źródeł złotówki popłyną;) Dużo informacji na temat kredytów, dotacji, dofinansowań i całej reszty masz na stronce www.funduszenafirme.pl . Mi bardzo tutejsze artykuły pomogły, poza tym przydatne są też porównywarki kredytów. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie to ogólniki a dla kogoś innego przydatne informacje. Ze swojej strony polecam odwiedzenie po prostu najbliższego urzędu pracy – tam z reguły są specjaliści, którzy piszą wnioski o dotacje. Ja na przykład dostałem pieniądze, które umożliwiły mi zakup maszyn rolnych w http://sanrol.com.pl/ - nie musiały być to maszyny nowe. Podstawą jest jednak profesjonalny byznes plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D takich bajek to ja nie slyszalem od czasow bajek o zelaznym wilku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×