Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ograniczenie praw rodzicielskich

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś z Was ograniczał prawa drugiemu rodzicowi? Jak długo może trwać sprawa? Były mąż się napewno nie zgłosi, bo jest za granicą i nie wie o wezwaniu. Ja również nie mam z nim kontaktu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie samo dziecko pozbawiło praw rodzicielskich. Po prostu dorosło. Może lepiej i prościej poczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma dopiero 3 latka ,więc zanim dorosnie kawał czasu przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie masz pojęcia jak to szybko zleci... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno -już leciało szybko . Ale są problemy prawne-paszport, zapisanie do przedszkola itd.. A tatusia nie ma - ani widu ani słychu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz problem z wyrobieniem paszportu, czy z zapisaniem dziecka do przedszkola? Czy może i.t.d.? Osobiście stawiam na i.t.d. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o paszporcie to mogę pomarzyć ,bez jego zgody- tak mi powiedziała Pani w urzędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ty chcesz wyjechać za granice europy? Czy poszłaś se pogadać z panią z urzędu? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym pojechać z dzieckiem na wakacje zanim skoończy 18 lat :( Chciałam już w tym roku , ale..... Ma ktos jakies doswiadczenia jak wygląda to w sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaci komornikowi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu mężowi zostały prawa ograniczone podczas rozwodu, pomimo tego, że płacił regularnie alimenty i utrzymywał stały kontakt z dziecmi, wysyłał prezenty na każdą okazję więc po ograniczeniu praw przestał płaci tylko kasę, jak rachunek za telefon niektórym nie dogodzi, wiec po co stawac na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś nie rozumiem: ty chciałaś mu dogodzić ograniczając mu prawa rodzicielskie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja tylko jego była :) ja jestem jego żoną, przecież piszę mojemu MĘŻOWI pisałam o niej właśnie, że nie można dogodzic, bo mąż się starał byc dobrym ojcem, ale skoro po rozwodzie tylko słyszał, że nie ma żadnych praw tylko ma płacic to tak sie skończyło który facet ma ochotę byc tylko bankomatem dla własnych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz rozumiem. Znaczy ze to są takie dzieci robione przez palanta z dajką. Takie dzieci to muszą mieć prze.je.bane. A jak tam twoje dzieci zrobione przez tego samego...... faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pozbawiałam . Nie było z tym problemu. Dwie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×