Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irytująca mysz

Jak skutecznie pozbyć się myszy

Polecane posty

Gość irytująca mysz

Witam . Mam w domu małą myszkę, która nie chce się złapać na łapkę. Wchodzi na nią ale ta się nie zatrzaskuje. :/ Jest chyba za leciutka . Siedzi ciągle w jednym pokoju na piętrze, ponieważ mam pozamykane drzwi, żeby nigdzie nie uciekła bo byłby problem ze znalezieniem jej. Za naszym łóżkiem zrobiła sobie w ścianie dziurkę i wchodzi pod panele. Koło wejścia do jej " mieszkanka" stoją dwie łapki - jedna drewniana i jedna plastikowa ( ta jest posypana mąką) Na drewniane był nadziany ser , który obgryzła dookoła i zostawiła malutki kawalątek zeby nie dotknąć drucika. Z plastikowej ser był zdjęty a pułapka nie zatrzaśnieta. Na mące widać ślady łapek. Za drugim łóżkiem również stoi plastikowa łapka, po której sobie chodzi a łapka się nie zatrzaskuje. Nocki mam nieprzespane ponieważ mysz ciągle buszuje. Drapie w drzwi, ściany, zjadła trochę trutki, ale nic jej nie jest. Jest bardzo malutka . Więc może dlatego łapki się nie zatrzaskują ? Jak pozbyć się tej małej irytującej myszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
kot i po myszce mówie powaznie- jesli tak piszesz - ze nic na nią nie działa, wpusc kota (weź od znajomych np. ) albo przygarnij i trzymaj, bo może pojawi sie następna. Dorosły kot sobie poradzi. A jak mysy wyczują kota - albo nie wejdą albo czmychną z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kot albo trutka, bardzo skuteczne kot prawie natychmiast , lepsza kocica, a na efekty trytki trzeba poczekac kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulapka ale nie z serem ani kielbaska. Kielbaske ogryzla i nadal noca buszowala po domu. Wchodzila nawet miedzy scianami. A nawet po karniszu. Mala polna myszka ale irytujaca drapaniem nocami w sciany. Kupilismy w koncu ...sloninke. Sloninla na lapke. Jedna noc i myszka kaput. A walka trwala miesiac bo zjadala kielbaski z pulapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu zgłosiłam się do firmy, która zajmuje się tępieniem gryzoni. Polecam wam skontaktować się z firmą www.bogel.pl z Wrocławia. Zajmują się tępieniem gryzoni i insektów i robią to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×