Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedna mama

mamy podajcie przepisy na bardzo tanie obiady zostalo mi 63zl do 10 listopada

Polecane posty

Gość gość
makaron, nawet najtańsze nitki + kawałek słoniny lub smalcu domowego ze skwarkami, ugotowany makaron podsmażyć na smalcu lub wytopionej słoninie posolić do smaku, naprawde jest bardzo dobry, jak zostają nam resztki makarony np. z rosołu to tak sobie je robimy:) bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
Chyba bede zmuszona przyjac te 100zl nie damy rady. Moj email: mamadwojki29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzaja mnie ludzie ktorzy pisza ze na jedzenie nie ma a na internet tak.Przeciez ona nie zalozyla internetu wczoraj i istnieje cos takiego jak umowa ktorej nie da sie od tak zerwac,w jakim wy swiecie zyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
dziękuję wszystkim.Wasze przelewy doszły :)) Chyba skoczymy na jakiś weekend w góry. Dzięki serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gościu wyżej, wierzysz w to :)? Bo coś mi tu śmierdzi podszywem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
Bez podszywow! Juz jedna Pani z Kafe mnie wspomogla 100zl dziekuje raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamo mogę pomóc kwotą 50 zł bo też nie jest mi łatwo i Cię doskonale rozumiem a w tym m cu zostało mi troszkę bo tydzień byłam z dziećmi u siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam cały temat, bo u mnie też ostatnio krucho z kasą, dzięki za nowe pomysły i za przypomnienie potraw, o których zapomniałam :) Na pewno wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainspirowana tym tematem zrobilam 2! gary golabkow :D i chyba zamroze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem autorki... przyjęła od obcej osoby 100zł gdzie mogla poprosić teściów o pozyczkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko a nie. Wstyd ci od obcej osoby pieniądze brać? Ta co ci wysłała kasę zapewne sama mało ma .Do teściowej idź od niej weź wstydziła byś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde cwaniara wycyganila kase od jakiejs naiwnej? Hahahahaha!!! :D Ot tesciow nie wezmie ale obcych mozna w koncu naciagac, hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze jest to że zazwyczaj ludzie którzy sami mało mają sobie swoim dzieciom od ust odbiorą żeby pomagać wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja biedna mama
Nie, nie jest mi wstyd! Moje dzieci mialy co jesc! A te kobiety co mnie wspomogly powiedzialy, ze oddam kiedy bede mogla. Jestem im bardzo wdzieczna, gdyby nie te 300zl to dzieci jadly by chleb z woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemniaki+jajko sadzone+surówka z marchewki makaron z cukinią, cebulą i śmietaną tu masz fajny blog dla oszczędnych: www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat z ubiegłego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat moze komus sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest Polska, czy to ty po prostu jestes zyciowo niezaradna? Dobry boze, u mnie w domu bywalo roznie, czasem mocno sie nie przelewalo - ale ojciec z matka tak rzadzili pieniedzmi zeby zawsze bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szukasz dania za 5 zł, to idź do Biedronki i kup składniki na TANIE RACUCHY DROŻDŻOWE - http://kulinarnesos.pl/2017/05/16/mega-proste -racuchy/ Z tego przepisu wychodzi ich całe mnóstwo. Jeśli nie zjesz ich pierwszego dnia, to w kolejne dni możesz je odświeżyć w patelni lub mikrofali, zjeść z miodem lub dżemem, posypać cukrem pudrem albo podsmażyć z żółtym serem, szynką lub kiełbaską. Pycha! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up podbijam bo ciekawa jestem co sie dzieje u autorki ?? Czy dala rade , czy znalazla prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu trzeba rozważnie gospodarować pieniędzmi. Ogólnie im więcej pracy tym więcej kasy. Przynajmniej ja tak mam. Ale za to nie mam czasu w ogóle gotować. Najczęściej obiady zamawiam z Hurry Up Shrimp, tam są powiem szczerze idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racuchy z biedronki naszpikowane E nie lepiej samemu zrobić drożdże 79 gr mąka 1.50zl mleko i jajko niekoniecznie musi być na 25 dat drożdży jak urosną masz tyle racuchów że naprawdę na 4 razy możesz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuradomowa007
- ziemniaki umyte i ugotowane w mundurkach (ziemniaki wbrew powszechnej opinii są zdrowe i pożywne ale pod warunkiem że gotujemy je w dużych kawałkach albo w całości najlepiej ze skórką, wrzucając je do wrzącej osolonej wody) podane z cebulką duszoną, albo skwarkami (słonina jest tania, bardzo aromatyczna i wszechstronną, wystarczy pokroić w kostkę i wytopić z niej tłuszczyk na patelni) a do tego zsiadłe mleko. Jeśli mamy taką możliwość to warto rozejrzeć się czy ktoś w okolicy nie ma krów. Ja kupuję raz albo dwa razy w tygodniu 5 litrów mleka od rolnika i z tego mam śmietanę, masło, maślankę, zsiadłe mleko, twaróg i nawet ser żółty. Jeśli ktoś dysponuje wolnym czasem i zacięciem kulinarno-rolniczym to domowe przetwórstwo mleka jest dobrym sposobem na zaoszczędzenie grosza i podanie rodzinie wartościowych pokarmów. - wszelkiego rodzaju kaszę, do wyboru, do koloru, w kilogramowych opakowaniach, bo wychodzą dużo taniej niż te w woreczkach. Do tego sosy oparte na kostce rosołowej, ew. przecierze pomidorowym i warzywach (marchew, buraczki, cebulą i to co aktualnie na promocji znajdziemy) zagęszczone mąką, zabielone śmietaną. - wątróbka drobiowa duszoną z cebulką i jabłkami + kasza/ryż - kaszanka podsmażona na patelni + chleb + np. sałata ze śmietaną - „biedna” zapiekanka ziemniaczana: dużo ziemniaków podgotowanych i pokrojonych w talarki, dużo podsmażonej cebulki, mała laska pokrojonej i podsmażonej kiełbaski albo skwarki, a do tego trochę śmietany, sera i ulubionych przypraw. - ryż z duszonymi jabłkami i cynamonem, polany posłodzoną śmietanką - racuszki z jabłkami - pierogi ruskie - buraczki (najlepiej te podłużne, a nie okrągłe, bo są bardziej słodkie) pokrojone w grube talarki i ugotowane na parze. Można podać z czymkolwiek, albo polane masełkiem i posypane serem białym. - łazanki - biedny bigos (kapusta świeża, kapusta kiszona, skwarki, kiełbaską, kostka rosołowa grzybowa, cebulką, pieczarki, przyprawy, ew. śliwki suszone, koncentrat pomidorowy, grzyby suszone jak mamy. - barszcz czerwony z ziemniakami - polecam też surówki oparte na tanich i bardzo zdrowych warzywach: marchew, burak, kapusta, cebulą + owoce: jabłka i te na które aktualnie jest sezon. - polecam popytać w mięsnym o skrawki szynek. Tanie jak barszcz, a można śmiało wykorzystać do zapiekanek ziemniaczanych czy makaronowych, albo po prostu na kanapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria

Ziemniaki to dla mnie kwestia drugorzędna, najważniejsze żeby makaron był dobrej jakości i wszystko zależy głównie od tego co akurat mam w domu. Czasami jest to spaghetti, czasami penne lubelli, tagliatelle i świderki też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość kiria napisał:

Ziemniaki to dla mnie kwestia drugorzędna, najważniejsze żeby makaron był dobrej jakości i wszystko zależy głównie od tego co akurat mam w domu. CzasamZdrowie i urodai jest to spaghetti, czasami penne lubelli, tagliatelle i świderki też lubię.

ile dostajesz za reklamę tego góoowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×