Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waga stanela i ani drgnie od miesiaca

Polecane posty

Gość gość

Witam W ciagu prawie dwoch miesiecy schudlam 6-7kg jezdze na rowerku 2x dziennie po 40-50min co trzeci dzien biegam (tzn.trucht).Rano jezdze na rowerze a wieczorem biegam lub rano rower i wieczorem rower.Waga stanela juz od miesiaca :( nie chce sie poddac choc czasem jestem zalamana.waze 71kg 164cm wzrostu. I tak sobie dzis pomyslalam zeby moze cos zmienic np.rowerek 40min i odrazu bieganie 30min.Co myslicie o tym?i wieczorem juz nie cwiczyc.Nie wiem co mam zrobic by waga choc troszke poleciala w dol.Pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem. W mc polecialo 5 kg, cwicze godzinę dziennie bieznia rowerek orbi i nic. Jutro zapytam trenera czy coś zmienić, dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok bede czekala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no i kurdę blaszka mam biegusiać na spalanie tłuszczyku, wszelkie siłowe ćwiczenia są na wzrost mięśni, także zarówno orbi jak i rowerek na małym obciążeniu ważne, żeby było szybciutko, wtedy spalamy tłuszcz. Oczywiście dieta, wiadomo nie głodówka, białkowa czy inny szajs a mądre jedzenie (węglowodany, białka, tłuszcze, co do cukrów to owoce, nie czekoladki :p) 4-5 posiłków dziennie i regularnie, chociaż mniej więcej o jednych porach a nie tak, że obiad zjemy raz o 15 a kolejny raz o 20, śniadania do godziny po obudzeniu się, ostatni posiłek (nie do 18!!) tylko 3 h przed spaniem i najmniej kaloryczny ze wszystkich, kolejna sprawa żadnych diet 1000 kcal, spowolnimy metabolizm i nie schudniemy tym bardziej ćwicząc, średnio potrzebujemy (u kobiet) 2300-2500, więc maksymalnie zjechać na 1500-1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - średnio 2300-2500. Inne będzie zapotrzebowanie niskiej i szczupłej kobiety, która chce zrzucić 2-3 kg, inne wysokiej z dużą nadwagą. Każdy powinien obliczyć swoje indywidualne zapotrzebowanie na podstawie płci, wieku, wagi, wzrostu i aktywności fizycznej. Nie można się głodzić, ale w drugą stronę też nie można przesadzać, jak ktoś biega 2 razy w tygodniu to te 1800 kcal będzie jednak zbyt dużo. W tym wątku jednak widzę odwrotny problem - za dużo ćwiczeń, może organizm domaga się odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×