Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LuizaL

Amstaf

Polecane posty

Gość LuizaL

Jestes bardzo inteligetnym osobnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Nie będziemy podnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak upadłaś to jesteś kobieta upadła, no cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest inteligentny? to obrzydliwy debil spędzający tu życie na gadaniu ze sobą :O żałosna postać podobnie jak stary dziad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
No cóż...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Mnie urzekł swoją mądrością,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciarnia zamiast lulu to one na cafe spedzaja .Gdzie są wychowawcy ich?K*****a się na potęge i chleja gorzałe.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Duchu Pijesz do mnie? Ja już jestem duża więc mnie nie pouczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo wiem tzo teraz sobie myślisz, ale nitz z tego, wszystko szło w tym kierunku jednak w ostatniej chwili, przy drugim obrocie pokrętła z letnią wodą, rdza zrobiła swoje ;) zacieło się :D zupełnie jak ku.utas w dobrej tzipie, bezwstydnitzy, która srra na herbatnikowe plemię, i lizaczy :D jak nie palisz gumy stara lodówko na ropę to w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j w podskokach spierrdalajątzej piłki przed wężem stepowym zakamuflowanym w sardynce latajątzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Jak pięknie to ująłeś. Przecież ja się zakocham jak Ty nie zgłupiejesz choć trochę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Duch Wszystko widzę,lecz ogłupiała zapominam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz nadzieje że nie zgłupieje:PToż jestesmy w domu wariatów a Ty przyszłaś w odwiedziny:DZastanów się dobrze bo wpadniesz po same uszy nie tylko z zakochaniem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Nie boję się bo niby czego i kogo. A zołzy mają ciężko się zakochać,choć powalająca osoba Amstafa może to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Uciekł...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała  czytaczka
Luiza nie miej nadziei ;) Smaży odpowiedź :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Odwołuję tą zołzę. Wracaj już będę miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuizaL -- bez przesady śmierdzę obornikiem z kilometra :P obornik to jest taki spray na muchy, padaja jak k****y od wytrysku :D ale nie dramatyzuj, przeżywasz do k****y nędzy wielką metamorfozę, bo ta peezda o której myślę, zapierrdala przeciez na lizaczach, choć klnę, wóda utyka w moich jelitach, to pamięć mnie jak zwykle zawodzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO doskonale zna go czytaczka.Zaraz Ci tutaj ukaże sie elaborat :D,Tylko trzymaj majtki w zębach jak bedziesz wczytywała się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
A jednak podziałało jak odwołałam zołzę. Myśl że jesteś teraz w oborze dobija mnie do szału. Masz chociaż koc.........? Albo myśl o mnie mój miły,choć trochę może będzie cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo nie jestem leszczykiem żeby od razu lecieć na bazar po kotz, jak rozdygotany cień Grzechotnika :) jestem profesjonalistą, prowadzę przegryw z tradyzjami, bez konserwantów, polepszaczy, barników, na naturalnym pierrdzie ;) zwijam wała z prześcieradła nasączonego w ekstrakcie z mojego notznika :P nie jest to łatwe, aby uzyskąc porządane efekty, trzeba oddać dużo moczu i wychlać dużo bimbru :D optzjonalnie w tym przypadku napoju od którego ku.utas długo ma katar :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Duch Nie takich bobasków obracałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obracać możesz w realu.Tu się nie da, tylko w ryj zachlany walić na oślep :D Jak sie czyta tych upośledzonych to zaraz widać ze z rodzicami chleją.Takie mają szalenie super wychowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaL
Patologia smiem twierdzic jest wszem obecna to też nie ujmujmy upośledzonym,którzy nie wiedzą,że można inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×