Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odświeżenie ciuszków w czym je wyprać

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do bardziej doświadczonych mam ode mnie. Moja pociecha urodziła się jesienią 2010 roku, zachowałam sporo ciuszków z myślą o kolejnym dziecku. Teraz jestem w 7 miesiącu ciąży i zabieram się powoli za kompletowanie wyprawki i odświeżanie śpioszków, pajacyków itp. Niektóre z nich białe pożółkły, wydaje mi się że z przeleżenia. Czy znacie jakiś dobry sposób aby je odświeżyć, aby znów nabrały nieskazitelnej bieli i ładnego zapachu? Wszystkie ciuszki były kupione jako nowe, trzymałam je w workach i pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanish do bialego i wizir lub ariel. Namocz ciuszki w cieplej wodzie z dodatkiem tych 2 proszków a potem wypierz dodając ich do prania. Potem wypierz jeszcze raz w proszku dla dzieci i daj podwójne plukanie i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym spróbowała do prania dodać proszek do pieczenia lub sode oczyszczona. Lepsze to mix te wszystkie proszki zawalone niezliczoną ilością chemii. Ja zawsze sode daje do prania firan, białych przescieradel czy obrusów wg za każdym razem są idealnie białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw wyprać w normalnym proszku np persil, Vizir z dodatkiem vanisha. Po wyschnbięciu prania drugi raz je wstawić ale juz w proszku dla niemnowląt, dac poodwójne płukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×