Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydzien ciazy dziwne objawy poradzcie

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegos czasu mam bole brzucha jak na okres a od jakichs 2 dni doszlo jeszcze takie lekkie klucie w pochwie jakby ktos mi szpilke wbijal. Nie trwa caly dzien tylko np w ciagu godziny czuje kilka takich ukluc potem mam np kilka godzin spokoju. Ostatnia wizyte u gina mialam 2 tyg temu wszystko bylo ok teraz kolejna wizyta za tydzien a ja sie boje czy wszystko ok. Biore 2 razy dziennie duphaston od poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie, w ciazy tak czasem jest, tez przyjmowalam ten sam lek co Ty do 7 miesiaca, i potworne mialam klucia porownywalne do wbicia igły, dosc czesto mi sie pojawialy i trwaly niestety do konca ciazy. Bol pojawial sie przewaznie po prawej stronie i dokaldnie to nawet okreslic nie moglam czy w pachwinie, czy w okolicach jajnika (niektorzy tlumacza tym, ze to rozciaganie sie wiezadel) tak wiec sie nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam taki bol po prawej stronie zwlaszcza jak leze to potem ciezko mi wstac bo boli lub przekrecic sie na drugi bok. Do tego zaczely sie bope kregoslupa ze jak kucne to juz wstac sama nie moge. A nie przytylam duzo bo 2 kg i brzuch tez mam maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×