Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgosia3221

Trening którego efekt utrzymuje się przez 72 godziny

Polecane posty

Gość malgosia3221

Hej, mam prośbę... ściągnęłam sobie darmowy poradnik na temat odchudzania (znajduje się on na stronie konsultantka.com.pl) Opisany jest tutaj bardzo fajny trening, 7 minutowy. Podobno jego efekt utrzymuje się przez 72 godziny. Słyszeliście o czymś takim??? Jeśli chodzi o ćwiczenia to ich rodzaj i tempo to prawdziwy hardcore. Stosuję już 3 tydzień:) ale początki były trudne.... Może ktoś się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggybydzia
Też o tym słyszałam, niestety jestem po kontuzji i na razie nie mogę wykonywać tego typu ćwiczeń. Ale podobno efekty są bardzo szybko widoczne. Warunek to dobra kondycja;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydawało mi się, że taki zestaw ćwiczeń to pikuś. Jednak w tym tempie i takiej konfiguracji to faktycznie daje się we znaki;) Dziś mam meeeega zakwasy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia1080
No, nieeeeeeee.... ja wysiadam...to naprawdę morderczy trening. Sory ale chyba pozostanę przy swoich zestawach ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresazgier
Ja przepraszam bardzo, ale czy taki trening aby jest bezpieczny? Chyba nie każdy może się podjąć ćwiczeń wykonywanych w takim tempie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia3221
Trening jest forsowny i obciążający tak więc na pewno nie każdy może go stosować. Ale są też inne opcje na aktywność fizyczną zajrzyj do poradnikana pewno znajdziesz coś co ci będzie odpowiadało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to wystarczy fitness ze dwa razy w tygodniu, i rezygnacja z komunikacji miejskiej i samochodu. Bozia dała nam nogi to z nich korzystajmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresazgier
Bez pracy nie ma kołaczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerek - marszobieg - pływanie.... i od nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggybydzia
Kobitki!!! Idźcie na basen! To najlepsze ćwiczenie;)))) I ile przyjemności.... tyle męskich ciach teraz uprawia pływanie;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam męskie ciało to ja mam w domu, pływanie jest fajne samo w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggybydzia
Też chciałabym mieć męskie ciało w domu, ale niestety mam hmmm....bałwanka michelin:) Mój mąż nie chce słyszeć o diecie czy odchudzaniu... a na basenie to wiecie:)))) Hi, hi,hi..... popatrzeć chyba mogę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutuska
Ewa, Ewa....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko!! Zerowy brak kondycji, wiekszość pewnie nie jest w stanie przebiec 500 metrów a biorą się za pseudo-treningi interwałowe. Jak już musicie to najpierw zróbcie porządną rozgrzewkę a na koniec solidny streching, bo jak się domyslam w tych 7 minutach tego nie ma, albo jest bardzo słabe! Dziewczyny plizz uważajcie na tego typu rodzaj treningów jeśli nie macie wyrobionej kondycji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkazkominka
To zdecydowanie nie jest trening dla laików ani dla początkujących. Chociaż skalpel Chodakowskiej to także nie jest lajtowy trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ja nie dałam rady zrobić całego skalpela. Zakwasy były mega i też nie wydaje mi się żeby specjalnie Ewa kładła naciska na rozgrzewke czy rozciaganie.... każdy trening to obciążenie dla początkujacych, z czasem każdy doczyta że zanim zacznie ternować musi wcześniej sie przygotować do treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osz kurczę.... ale wycisk! Dobre to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelniczka29
Fat killers!!! He, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zwykle bywa najlepszy jest zloty srodek.....interwalowy trening moze przyniesc efekty ale czasem wiecej szkody. Moze spowodowac kontuzje i urazy jesli bedzie nieodpowiednio wykonywany, a o to nietrudno jak sie jest poczatkujacym. Trzeba dobrze rozgrzac wszystkie partie mięsniowe. Zreszta zdania sa podzielone. Jedni trenerzy uwazaja że mocny intensywny trening ale krótkotrwały jest lepszy na odchudzanie i spalanie tłuszczu, ja jednak jestem zdania, że akuratnie na odchudzanie lepeij jest ćwczyc systemtycznie z mniejsza ntensywnością a dłużej i przeplatac ćwiczenia cardio z silowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tych wszystkich wirtualnych konsultantek i cudownych sposobow....podstepnie zdobywaja twoj adres meilowy a potem wciskaja ci kity przedrukowujac te same artykuly czy informacje ogolnodostepne w sieci, a najczesciej musisz sie tylko podeprzec suplementacja ktora od nich kupisz z gwarancja efektu i zwrot kasy jak sie nie uda.....jesli cie stac to znajdz w swoim miescie dietetyka lub dobrego indywidualnego trenera fitnes...on ulozy c**program, a jesli nie to poprostu poszperaj w necie....sama dostosuje swoja diete do swoich warunkow i cwicz....a efekty przyjda tylko po jakims czesie...nie za tydzien czy dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się zgodzić że na efekty trzeba poczekać.... cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelniczka29
I jak kobitki ??? macie jakieś pomysły na mniej forsowny trening niż ten 7minutowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że najważniejsza jest systematyka. Osobiście ćwiczę ok 2 razy w tygodniu po godzinie. Sama sobie ułozyłam zestaw ćwiczeń, bazując na tym co znalazłam w necie. Oprócz tego raz w tygodniu basen około godziny. Codziennie też wkazdej wolnej chwili stosuję proste ćwiczenia takie jak napinanie posladków npsiedząc przed telewizorem;) Nie korzystam z samochodu, ani atobusów, niekorzystam z windy..... To jest najlepszy trening;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Chodkaowska cos wypuściła nowego... coś wam wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A6W to jest trening, a nie te 7 minut ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×