Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc niedzielny

Na wsi czy w mieście gdzie lepiej wychowuja się dzieci

Polecane posty

Gość gosc niedzielny

moim zdaniem wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magareta
ja całe życie mieszkam na wsi - fajnie mozna rankiem po rosie chodzic i popijac kawke oczywiscie wiosna lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci wychowane na wsi sa bardziej spokojne, zaradne i mniej chamskie w zachowaniu. Miejskie dzieciaki to zagrozenie, strach dla osob starszych i chamstwo i brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już wszędzie jeden syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie widziałaś ćwoka ze wsi. Jakby porównać chama z miasta i ćwoka ze wsi - to nie wiadomo który gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze cham z miasta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przejedź no sie po zmroku samochodem po wsi. Jak ci długimi światłami po oczach ćwoki poświecą. Jak ci pijany ćwok ubrany na czarno z kosą na ramieniu na nieoświetlonym rowerze pod koła zajedzie. Inaczej ty zaśpiewasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli uda ci sie zaparkowac w miescie to miales szczescie.......... wtedy przejdz sie wokol ciasnych uliczek ulozonych pomiedzy blokami z klocka lat 70tych widzac usmiechniete ryje szumowin w kapturach, ktorzy czatuja na swoja padline aby okuc morde za butelke piwa z Biedronki. zreszta co bede pisala skoro i tak znasz ta prawde ... siedzisz biedaku w 3 metrach kwadratowach zamkniety za 4 zamki Lucznika ze strachu aby ktos ci sie nie wlamal pürzypadkiem po stara zarowke z przepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda. Wymiękam. Chamy z miasta gorsze. Ta żarówka zakurzona czterdziestka na cztery spusty z Łucznika zamknięta mnie przekonała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak nie lubicie wsi to po co przyjeżdżacie na nią w każdym wolnym la was mieszczuchów czasie Wiekszość z was nawet zachowac sie nie umie :(( Niech ciemnota miejska siedzi u siebie u siebie i srajcie w kibel puszczony w jednym pionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czego to sie ćwok rzuca? No czego?? Przecie powiedziane było że chamy z miasta gorsze! Czego jeszcze chce?! ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wsi fajnie jest latem ale zimą też nie jest żle. Jest świetlica dla dzieci. biblioteka. przedszkole. Dzieci do szkoły dojeżdżaja 5 km autokarem, a moja wnuczka w mieście idzie 25 minut piechotą z ciężkim plecakiem. Na świetlicy mają różne zajęcia, a mojej wnuczce jak przyjdzie ok. 15 już się nie chce wyjść nigdzie. Bardzo lubi do nas przyjeżdżać, zaznaczam że mamy ponad 500 mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miescie,potem widac tych dobrze wychowanych na meczach pilkarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tegoroczne wakacje spędziłam na Mazurach, w pobliżu przepięknie położonej wsi Choszczewo. Jestem mile zaskoczona inicjatywą mieszkańców, przepięknie odremontowali malutką szkołę [dzieci w klasach 1-4 i przedszkolacy - razem 36 dzieci]. Szkoła 2 lata temu przeznaczona do likwidacji, dzisiaj tętni życiem.Znajdziecie tę szkołę bez problemu w internecie i sami zobaczycie, że życie wiejskiego dziecka wcale nie różni się od tego z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×